NovinkyKam na koncert?

Chris Norman – jediný originálny hlas Smokie….

Po piatich rokoch a na jedinom koncerte na Slovensku a v Čechách (a dá sa povedať že aj v okolitých krajinách) sa 2. augusta na košickom amfiteátri predstaví hviezda svetového rocku, hlas a osobnosť známe z obrovskej kariéry v skupine SMOKIE a úspešný sólový umelec, CHRIS NORMAN !!!

Čím okrem najvyššieho nasadenia a skvelého výkonu celej kapely sú ešte výnimočné koncerty Chrisa Normana ?

– na jeho koncerty chodia fanúšikovia z celej Európy…
– Nehrá tak často ako iní interpreti, ktorí už ohlasujú koniec kariéry, vyberá si dôkladne mestá a krajiny kde bude hrať…
– Chris odohral na západnom Slovensku v rokoch 2011 a 2012 festivaly Lodenica a Červeník a na každom sa publikum zišlo v počte okolo 7000 ľudí ! Fanúšikovia svorne tvrdia, že na každom ďalšom koncerte je výkon Chrisa stále lepší…

– Playlist si zásadne volí tesne pred koncertom a ten vždy obsahuje najznámejšie skladby ako sú Living Next Door to Alice alebo Midnight Lady, či skvosty ako Needles and Pins, Some Hearts Are Diamonds alebo I´ll Meet You at Midnight a ďalšie ! Pokiaľ

– Jeho dlhodobým osobným manažérom je bývalý manažér veličín ako Michael Jackson, Paul McCartney, Deep Purple, Tina Turner, Johnny Cash či Rod Stewart – George Kerwinski.

Nie je až tak známe, že Chris až do koncertu navonok neoplýva najlepšou náladou, pretože sa sústredí na vystúpenie, avšak keď vyjde na pódium a začne pracovať s fanúšikmi, okamžite prichádza prvý úsmev a ten mu vydrží až do odchodu z mesta kde hrá svoj koncert… Do vystúpeniea dáva maximum a ako sa vyjadrili nestranní, z roka na rok je naživo jednoducho lepší !

– Ochotne sa vyfotí s fanúšikmi, podpíše nejakú tú LP alebo CD, aj preto za ním chodia fanúšikovia s Čiech, Talianska, Maďarska, Poľska, Nemecka a iných krajín verne na takmer každú show !

Na to, že Chris nie je práve fanúšikom cestovania (býva na ostrove Man medzi Anglickom a Írskom a na koncerty musí „z domu odísť autom, potom loďou, opäť autom do Londýna a odtiaľ lietadlom…“) a veľa času venuje svojej rodine, sme veľmi radi, že prijal túto sólo ponuku prísť do vzdialených Košíc a rozdať skvelú náladu a hudbu svojím fanúšikom.

Akciu Open Fest však netvorí len vystúpenie Chrisa Normana. O zábavu, ktorá sa rozprúdi už o 16:00 poobede, sa postarajú aj interpreti ako T-Band, skvelí rockoví Challenge v čele so známym rockerom a tento rok asi aj najpredávanejším knižným autorom Braňom Mojsejom, niekoľko skvelých rockových talentov zo Slovenska ako Midnight Scream alebo After Crow a možno ešte… ?

– Jeho apartmán má byť priestranný, zatemniteľný závesom na 100%. V deň koncertu (ale možno vlastne vždy) si Chris rád pospí minimálne do desiatej.

– Pre prepravu Chrisa Normana dáva ako podmienku jeho manažment limuzínu. Tá má byť „v pozore“ počas celého jeho pobytu od príchodu z letiska až po odchod.

Cena vstupného až do koncertu bude vo výške 17,- €. Kto si nestihne kúpiť lístok v predpredaji a pokiaľ sa košický amfík nevypredá, v deň koncertu budú posledné vstupenky v predaji aj v pokladni amfiteátra po 19,99- €.

Chris Norman LIVE Slovakia 2009:

http://www.youtube.com/watch?=uT14RChVLv8&p=B981BB70D8DF1BA5&playnext=1&index=16

– Livin´ Next Door To Alice

http://www.youtube.com/watch?v=aD1800oi728&NR=1 – Stumblin´ In

http://www.youtube.com/watch?v=5_hoKf7xvRM – Midnight Lady

http://www.youtube.com/watch?=eXSedYMKU3s&p=80DF55CCBE7865A6&playnext=1&index=60– Mexican Girl

http://www.youtube.com/watch?v=18fPtyVeVJE – Don`t Play Your Rock`n`Roll To Me

Ďalšie z množstva známych hitov Smokie a Chris Norman :

Lay Back In The Arms Of Someone

I´ll meet You at Midnight

Wild Wild Angels

If You Think You Know How To Love Me

zdroj: Ján Poliak

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky