NovinkyKam na koncert?

Children of Bodom vystúpia v Bratislave!

BRATISLAVA –  Fínska metalová legenda Children of Bodom zahrá  20. novembra 2013 v bratislavskom Majestic Music Clube. V rámci pripravovaného turné Halo of Blood over Europe zažije skupina s 20-ročnou históriou slovenskú premiéru. Predaj vstupeniek štartuje v pondelok 15. apríla v sieti Ticketportal.

Children of Bodom – In your face

of Bodom je jedna z najslávnejších fínskych hudobných skupín. Kapela vznikla v roku 1993 pod menom IneartheD v meste Espoo. Neskôr sa premenovali na Children of Bodom. Názov skupiny pochádza z doteraz neobjasnej trojnásobnej vraždy kempujúcich teenagerov, ktorá sa stala v lete roku 1960 pri jazere Bodom. Témami skladieb je aj preto najčastejšie práve jazero Bodom a vraždy, ktoré sa tu odohrali. V motívoch kapely tiež dominujú smrť a problémy v osobných vzťahoch. Debutový album Something Wild vyšiel v roku 1997, singel nazvaný „Children of Bodom“ sa dostal priamo na prvé miesto vo fínskej hitparáde. Tlač ich označila za nových kráľov fínskeho undergroundu. Do dnešného dňa vydala skupina osem štúdiových albumov vrátane aktuálneho Halo of Blood. Medzi najznámejšie skladby patria Downfall, Hate me, In your face, Angels Don’t Kill či Everytime I die.

Children of Bodom – Everytime I die

Children of Bodom vystúpia 20. Novembra v klube MMC na Šancovej ulici v Bratislave. Vstupenky budú v predaji od pondelka 15. apríla exkluzívne v sieti Ticketportal. Octopus promotion organizovala na Slovensku tento rok koncerty skupín Korpiklaani, Metsatöll, Sabaton, Eluvetie, Stratovarius, Amaranthe, Pain of Salvation či Anneke van Giersbergen. Koncom mája sa v znamení chobotničky ponesie večer s dánskou legendou menom King Diamond, ktorý vystúpi v bratislavskom NTC. Na jeseň 2013 plánuje Octopus promotion okrem Children of Bodom aj concert americkej legendy Kamelot, ktorá vystúpi 22. Novembra v bratislavskom MMC.

Viac info: http://www.facebook.com/octopuspromotion

King Diamond
31. máj 2013, NTC / Aegon Arena, Bratislava
Vstupenky: 32 € / predpredaj, 35 € / na mieste
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=17756

Kamelot
22. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 22 € / prvých 100 ks, 26 € / predpredaj, 30 € / na mieste, 35 € / VIP
http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=17972

Children of Bodom
20. november 2013, Majestic Music Club, Bratislava
Vstupenky: 29 € / predpredaj, 35 € / na mieste
http://www.ticketportal.sk

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky