NovinkyKam na koncert?

CELESTE BUCKINGHAM NA PREDVIANOČNOM KONCERTE V BRATISLAVE

Posledný predvianočný týždeň vystúpi pred bratislavským publikom jeden z najtalentovanejších hudobných objavov za posledný rok u nás – mladá 17-ročná speváčka Celeste Buckingham.

Celeste sa prvýkrát dostala do povedomia fanúšikov v druhej sérii Česko-Slovenskej Superstar, v ktorej sa dostala až do finále. Zaujala svojim talentom, mladučkým zjavom a zdravým sebavedomím. Napriek tomu, že súťaž nevyhrala, stala sa jedným z najvýraznejších objavov všetkých sérií tejto populárnej súťaže.

Speváčka má švajčiarsko-americké korene. Jej otec je skvelý kardiológ, ktorý prišiel aj s rodinou na Slovensko na základe pracovnej ponuky a ostali tu žiť. Celeste od malička inklinovala k hudbe, chodila na tanec, balet, hru na klavíri  a venovala sa spevu aj so svojou mladšou sestrou.

Tento rok dostala Celeste šancu nahrať svoj prvý album.  Ten vyšiel v apríli 2012 pod názvom  Don´t Look Back a nachádzajú sa na ňom napríklad aj skladby Run Run Run, alebo Nobody Knows, ktoré úspešne rotovali aj v slovenskom rádiovom éteri. Ku skladbe Never Be You vznikol pred pár dňami videoklip, ktorý mal premiéru na MTV. Celeste sa môže pochváliť aj obrovským úspechom skladby Run Run Run na youtube, kde si skladbu vypočulo vyšše 8.500.000 fanúšikov!!!

Celeste Buckingham je výnimočný hudobný zjav, spieva skvelou angličtinou, ktorá ju predurčuje aj na úspech za hranicami Slovenska. Od septembra je študentkou prestížnej hudobnej školy v Nashville. Preto si určite nenechajte ujsť jej koncert v Bratislave počas jej  krátkeho predvianočného pobytu na Slovensku.

Celeste BUCKINGHAM

20.12.2012 o 20:00 hod.

Klub Ateliér Babylon Bratislava

www.celestebuckingham.com

zdroj: Lenka Slaná

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky