NovinkyKam na koncert?

ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED na česko-slovenskom turné.

ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED. Len ťažko budete v Česko-Slovensku na jar tohoto roku hľadať lepšie obsadené turné! Spojenie zmienených kapiel sľubuje intenzívny koncertný zážitok a skvelú zábavu.

V čele trojlístka figuruje slovenská crustová modla ČAD, ktorá má po viac než pätnástich rokoch hrania neobyčajne silnú pozíciu i na českej scéne a preto je spojenie s českými reprezentantmi CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED viac než logickým krokom. ČAD zbierajú v posledných rokoch jeden vavrín za druhým, o čom napr. svedčí i víťazstvo v slovenských hudobných cenách Anjel v kategórii Hard and Heavy, kde zabodovali so svojou dosiaľ poslednou nahrávkou „Ťažký kov“.

Sekundovať im na turné bude česká dvojica kapiel, konkrétne mostecké electronic-grindové kombo CONTRASTIC, ktorí sa minulý rok po dlhých ôsmich rokoch vrátili späť na scénu, pričom sa hneď predstavili na prestížnych podnikoch typu Brutal Assault alebo Maryland Death Fest. Kapela sľubuje nové songy, merchandise a ďalšie prekvapenie.

Brutally Deceased_ fotoNašlapanú trojicu uzatvárajú pardubickí BRUTALLY DECEASED, ktorí budú na turné propagovať svoju zbrusu novú dosku „Black Infernal Vortex“, ktorá vychádza presne 21.3.. BRUTALLY DECEASED sa stali už záhy po vydaní svojej prvotiny „Dead Lover’s Guide“ čelným tuzemským predstaviteľom švédskej old school death metalovej scény a je možné očakávať, že s príchodom novej dosky svoju pozíciu ešte upevnia.

Turné ČAD, CONTRASTIC a BRUTALLY DECEASED začína už 21.3. v Dečíne a končí 12.4. koncertom v Bratislave. Viac informácií o koncertoch sa dozviete buď na webe www.obscure.cz alebo na webovkách jednotlivých klubov alebo kapiel.

Pišta_ČAD_ fotoSúvisiace odkazy:

http://bandzone.cz/cad

http://bandzone.cz/contrastic

http://bandzone.cz/brutallydeceased

ČAD (svk)

CONTRASTIC (cze)

BRUTALLY DECEASED (czk)

21.3. Děčín – Coolna

22.3. Praha – Black Pes

28.3. Č.Budějovice – Velbloud

29.3. Prostějov – Apollo 13

11.4. Trenčín – Boogie Bar

12.4. Bratislava – Randal

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky