Novinky

Bryan Adams prinesie do Bratislavy najväčšie hity aj prekvapenie!

BRATISLAVA – Nestarnúci sympaťák s dušou rockera a citom pre najkrajšie zaľúbené balady – Bryan Adams – zahrá už o týždeň v Bratislave. Kanadský spevák a hudobník v sobotu 28. 7. zahrá so svojou kapelou  v bratislavskom NTC svoje najväčšie hity a pridá aj prekvapenie! Krátko pred svojím vystúpením sa Kanaďan stretne s desiatkou šťastných Slovákov, ktorí stretnutie s idolom získali v súťaži. Bryan Adams organizuje takzvaný “Meet & Greet” vždy tak, že bezprostredne po ňom vybehne rovno na pódium a odštartuje koncert.

Bryan Adams je jedným z najväčších hudobných artiklov z Kanady. Na jeho konte sa nachádza viac než 65 miliónov predaných albumov. Počas svojho turné navštívil aj také krajiny ako Pakistan či Vietman , kde ako prvý „západniar“ odohral svoj koncert. Na Slovensku koncertoval po prvý krát v roku 2003.
Jeho koncertné turné pozostáva poväčšinou z jeho najväčších hitov, ktoré vyšli pred dvomi rokmi na kompilácii Bare Bones. Summer Of ´69, Please forgive me, robinhoodovská (Everything I Do) I Do it Do It For You, alebo mušketierska All For Love ale aj Run To You a Heaven , sú skladby, ktoré sú zárukou naozaj skvelého rockového koncertu.
Všestrannosť Bryana Adamsa potvrdzuje aj fakt, že už niekoľko rokov je známy aj ako špičkový fotograf. Jeho fotky nájdete nielen na obaloch jeho albumov, ale aj v katalógoch prestížnych módnych značiek.

Vstupenky na koncert Bryana Adamsa 28. júla v bratislavskej Aegon Arene / NTC sa predávajú exkluzívne v sieti Eventim.sk. Cena lístkov sa začína od 49 €.

Najväčšie hity Bryana Adamsa:

Bryan Adams – Summer of 69 [live]

Bryan Adams – (Everything i do) I do it for you
http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo&feature=relmfu
Bryan Adams – Have you ever really loved a woman?

Vstupenky:

http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/bryan-adams-bratislava-ntc-aegon-arena-266983/event.html

Viac info:

http://www.nucoast.com

zdroj: Tomáš Holetz

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky