NovinkyKam na koncert?

Britská superstar BRING ME THE HORIZON mieri na Slovensko!

BRING ME THE HORIZON, mocne vzývaná ikona súčasnej modernej metalovej scény, vystúpi 23.05. v Bratislave v klube Majestic. Napäto očakávaný koncert sa uskutoční v rámci svetového turné na podporu nového albumu „Sempiternal“. Z logistických dôvodov začne koncert už o 19:30 vystúpením kapely YOUR DEMISE, BMTH nastúpi na pódium o 20:30 h. Posledné vstupenky sú stále k dispozícii v sieti Ticketportal alebo priamo v klube Majestic. Viac info na www.obscure.cz.

BRING ME THE HORIZON vznikli v roku 2004 v anglickom Sheffielde. Za pomerne krátku dobu sa dokázali presadiť na scéne moderného metalu ako jedna z najnadanejších formácií. O svojom talente presviedčajú prakticky už od svojho prvého albumu, ktorá sa ešte nieslo viac v deathcorovom háve, pričom postupom času sa kapela začala uberať skôr metalcorovým smerom.

Hoci sa štýlovo pohybujú tam kde sa pohybujú, možno BRING ME THE HORIZON obdivovať za veľkú porciu originality, ktorú do svojej tvorby dokážu opakovane zaštepiť. Takýmto dôkazom je aj aktuálny album, ktorý je opäť v znamení dravosti, energie a špecifického soundu, na ktorom sa tentoraz podieľal producent Fredrik Nordström. BRING ME THE HORIZON dorástli do pozície lídrov súčasnej metalcorovej scény a záujem o ich premiérovú slovenskú šou to len dokazuje.

Ako support britskí metalcoristi YOUR DEMISE.

Časový plán akcie:

19:00 – otvorenie klubu Majestic

19:30 – YOUR DEMISE

20:30 – BRING ME THE HORIZON

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky