NovinkyKam na koncert?

Britská legenda Holly Johnson a skupina Frankie Goes To Hollywood vystúpia po prvýkrát v Bratislave!

Skladby slávnej britskej skupiny Frankie Goes To Hollywood zaznejú po prvýkrát naživo v Bratislave! Frontman a spevák Holly Johnson a legendárna skupina Frankie Goes To Hollywood oslávia v hlavnom meste Slovenska 30. výročie od vydania ich debutového albumu. 27. augusta 2015 v bratislavskej Starej Tržnici si nenechajte si ujsť megahity „Relax“, „Power of Love“ či „Welcome To The Pleasuredome“.

Legendárna britská skupina Frankie Goes To Hollywood spolu so známym frontmanom Holly Johnsonom zahrajú prvýkrát v Bratislave. Hviezdy 80-tych rokov 20. storočia chcú aj na Slovensku osláviť 30. rokov od vydania prvého albumu „Welcome to the Pleasure Dome“. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nestarnúce hity legiend britského popu, ale aj na nové skladby speváka a skladateľa Hollyho Johnsona.

plagat FGH„Zaznejú hity Frankie Goes To Hollywood, aj moje skladby „Love Train“ and „Americanos“. Dúfam, že predstavím niečo z mojich sólových albumov, ktoré som nahral. Nebudem však bombardovať ľudí s celým novým albumom Europa.“ Prezradil Holly Johnson k turné k 30. výročiu vydania debutového albumu kapely.

Album „Europa“ je štvrtým štúdiovým albumom anglického speváka a skladateľa Hollyho Johnsona, ktorý vyšiel v roku 2014. Zakladateľ skupiny Frankie Goes To Hollywood pri tejto príležitosti vyrazil aj na prvé sólové turné po Veľkej Británii. Ide o jeho prvé turné od roku 1987, kedy sa skupina Frankie Goes To Hollywood rozpadla. Dlho očakávané koncerty Hollyho Johnsona sú zároveň oslavou 30. rokov od vydania prvého albumu kapely Frankie Goes To Hollywood.

„Som naozaj nadšený, že môžem hrať skladby z celej mojej kariéry. Je mi cťou, že môžem vystupovať aj s novou tvorbou ako sólový umelec v 21. storočí. Od roku 2011 som každé leto hral na festivaloch vo Veľkej Británii a uvedomil som si, aké príjemné je spievať piesne, ktoré som napísal. Teším sa na predstavenie skladieb z môjho nového albumu.“ Vysvetlil Holly Johnson.

HollyBratislavské publikum sa má naozaj na čo tešiť. 27. augusta sa budova Starej Tržnice roztancuje pri najhranejších skladbách britskej popovej hviezd ako „Relax“, „Welcome To The Pleasuredome“, „Two Tribes“, „Rage Hard“, „The Power Of Love“ a ďalších. Nenechajte si ujsť slovenskú premiéru „Holly Johnson & Frankie Goes to Hollywood“ !

Frankie Goes to Hollywood zaznamenali výrazný úspech v polovici 80. rokov 20. storočia. Skupinu založil v Liverpoole Holly Johnson. Debutový singel skupiny s názvom „Relax“ sa v britských rebríčkoch držal na prvom mieste päť týždňov a v máji 2006 bol na siedmom mieste najpredávanejších britských singlov všetkých čias. Na úspech prvého singlu nadviazali aj ďalšie dva – Vstupenky na jedinečný koncert Holly Johnson & Frankie Goes To Hollywood si môžu záujemcovia zakúpiť prostredníctvom siete www.predpredaj.sk http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2943/holly-johnson–frankie-goes-to-hollywood. Informácie o koncerte nájdete na https://www.facebook.com/events/337643039772897.

zdroj: Nora Krchňáková

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky