Novinky

Brian May: „ Prítomnosť Freddieho Mercuryho sa zdá byť silnejšia ako kedykoľvek predtým ”

Gitarista legendárnej skupiny Queen Brian May vzdal hold ich zosnulému spevákovi Freddiemu Mercurymu k jeho nedožitým 65. narodeninám.

May napísal na google blogu o tom, ako predstavený spevákovi:„ Freddiemu ma predstavili ako prvého z kapely. Bol plachý, no okázalý mladý muž, ktorý stál na strane javiska na jednom z našich raných koncertov. Povedal mi, že bol nadšený tým ako sme hrali, mal nápady a mohol spievať. Nie som si istý, že sme ho brali veľmi vážne, ale bol predsalen niekto kto vedel, že mal pravdu. Bol útly, ale energický frajer so zdanlivo nemožnými snami a so šibalskými iskrami v očiach. ”

May písal láskavo o jeho budovaní postojov a prístupu k písaniu textov, volal ho „slobodná duša”. Pokračoval: „ Freddie bol plne sústredený, nikdy nedovolil ničomu alebo nikomu, aby sa postavil do cesty jeho víziám do budúcnosti. Bol skutočne slobodná duša. Takých nie je na svete veľa. Na jej dosiahnutie, musíte byť nebojácny ako Freddie. Tvorenie s Freddiem bolo vždy stimulované na maximum. Bol odvážny, vždy hľadajúci spôsob ako sa dostať zo škatuľky. ”

May tiež povedal, že veril, že Mercuryho prítomnosť v roku 2011 ‚ sa zdá byť silnejšou ako kedykoľvek predtým a na to ako jeho priateľ ‚ strávil život ‚, napísal:„ Freddie by tento rok oslávil 65 rokov a aj napriek tomu, že fyzicky tu nie je, jeho prítomnosť sa zdá byť silnejšou ako kedykoľvek predtým. Freddie žil život naplno. Bažil po živote. Oslavoval každú minútu. A rovnako ako veľké kométy, opustil svetelnú stopu, ktorá bude iskrou pre príchod mnohých ďalších generácií. Všetko najlepšie k narodeninám, Freddie !

celý príspevok nájdete na: http://googleblog.blogspot.com/2011/09/happy-birthday-freddie-mercury.html

zdroj: nme.com

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky