Novinky

Bratislavské vystúpenie Gus Gus vypredané

Vystúpenie islandských Gus Gus, ktoré sa uskutoční 12. októbra v Bratislave, je už od stredy večera vypredané. Lístky už nebudú podľa usporiadateľskej agentúry Ore Pole k dispozícii ani na bráne.

Gus Gus, elektronickí mágovia z islandského Reykjavíku, patria spolu s Björk, Molokom či Orbitalom k priekopníkom a dlhodobo najúspešnejším interpretom na elektronickej scéne. V ich hudbe sa mieša house, minimal a soul s povestným chladom a hĺbkou mrazivého islandského severu.

Gus Gus majú na konte osem albumov a už niekoľko rokov sú ťažnými koňmi progresívneho nemeckého vydavateľstva Kompakt. Bratislavské vystúpenie bude prierezom celej 17-ročnej kariéry zoskupenia a okrem materiálu z aktuálneho albumu Arabian Horse zaznejú aj staršie hity ako Ladyshave či Polyesterday.

Agentúra Ore Pole v najbližších mesiacoch pripravuje okrem iného vystúpenia Garbage (18.11.), Me and My Drummer (28.11.) či hudobného skladateľa Nilsa Frahma (14.11.). Viac informácií o koncertoch na www.orepole.sk alebo www.facebook.com/orepole.

Believe

http://www.youtube.com/watch?v=xBbF74JnKhI

live performance

zdroj: Silvia Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky