NovinkyKam na koncert?

Boyband United5 plánuje ohúriť aj zahraničnú hudobnú scénu

Česko – slovenská chlapčenská skupina United5 pripravuje pre fanúšikov niekoľko obrovských prekvapení! Chalani z United5 celé leto intenzívne pracovali a už čoskoro predstavia svoj debutový album nielen doma, ale aj v zahraničí. Na jeseň čaká United5 turné vo Veľkej Británii a následne na Slovensku a v Čechách! Publikum sa môžu tešiť na originálnu koncertnú šou s 25-timi skladbami United5. Chalani z United5 si tak splnia svoj hudobný sen nielen na domácej scéne, ale aj na medzinárodnej úrovni! Napriek obrovskej pracovnej vyťaženosti si Mário Bendík, Peter Juhás, Marthy Duffek, Matt Bláha a Norbert Brand leto užívali a neodradili ich ani horúčavy!

Chalani z boybandu United5 sa ani cez prázdniny nezastavili, celé leto nahrávali nové skladby, ktoré už čoskoro vyjdú na debutovom albume. Navyše sa im podarilo neuveriteľný kúsok, čaká ich 40 koncertov vo Veľkej Británii!

„Celé leto pracujeme na našich spevoch, choreografiách, zostavovaní šou a nových skladbách. Mali sme niekoľko koncertov, jednoducho makáme a výsledok našej práce už čoskoro predstavíme fanúšikom v Anglicku, na Slovensku aj v Čechách.“ prezradil s radosťou Norbert Brand z United5.

Nový česko-slovenský boyband United5 vznikol len koncom minulého roka na základe výberu uznávaných britských producentov – Andyho Murray a Denisa Ingoldsbyho a členov legendárnej skupiny Lunetic. Za necelý rok tvrdej driny sa talentovaným mladým spevákom podaril veľký skok v hudobnej kariére. Zahraničné turné od Londýna cez Manchester, Bristol až po Southhampton!

group1_studio029Cez prázdniny absolvovali chlapci niekoľko koncertov a teraz sa pripravujú na Anglicko. Koncom septembra odlietajú do Anglicka, kde ich čaká celkom 40 vystúpení. Prvé turné teda nebude u nás, ale v Anglicku. Očakáva sa asi 45 tisíc nových fanúšikov z Anglicka a okolia. Toto turné bude základom pre vstup United5 na zahraničnú hudobnú scénu,“ Prezradil Roman Rossi, producent United5 z agentúry Nemoros.

Napriek maximálnemu vyťaženiu majú sympatickí speváci leto radi. Ich sebe vlastný letný štýl obliekania neovplyvnili ani horúčavy!

„Leto mám rád, pretože príroda v lete je neopísateľne krásna. Cítim sa úžasne, keď idem so psom na prechádzku do lesa alebo do parku. Jedna vec mi vadí, keď sú veľmi vysoké teploty, vtedy sa moc nevyspím. Môj štýl obliekania smerujem do hip-hopu,“ hovorí s úsmevom Mário Bendík.

„Leto milujem a zároveň nenávidím. Rád nosím nejaké plavky, konkrétne som sa zamiloval do plaviek z nášho najnovšieho klipu. A k tomu, keďže mám v prakoreňoch vlkov a moje telo produkuje veľa tepla, rád nosím biele tričká,“ smeje sa Peter Juhás.

Norbert Brand, Matt Bláha a Marthy Duffek majú zasa v obľube napasované nohavice a jednoduché tričká. Sympaťáci z United5 sa riadia heslom – menej je niekedy viac.

„Často nosím úzke nohavice, aj keď to v lete môže vypadať trochu desivo. Moje telo si na to nejako zvyklo a dokonca mi nie je ani teplo. Držím sa hesla – v jednoduchosti je krása,“ vysvetlil s úsmevom Marthy Duffek.

„V lete aj keď je teplo, nosím rád čierne aj napasované veci. Cítim sa v nich dobre, som to proste ja. Mám svoj osobitý štýl. Záleží na nálade, situácii a spoločnosti, v ktorej sa pohybujem,“ uzavrel Matt Bláha.

Všetky aktuálne informácie o koncertoch, novinkách a turné United5 nájdete na http://www.united5.cz/turne/ alebo https://www.facebook.com/united5official

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Nemoros

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky