Novinky

Billy Barman pokrstili svoj debutový album v PKO

Vyzerá to tak, že beánia architektov, na ktorej Billy Barman pokrstili 1. decembra svoj debutový album Noční jazdci, bola historicky poslednou akciou v bratislavskom PKO. Tento priestor sa rozlúčil s Bratislavčanmi dôstojne, pretože návštevnosť predmetného podujatia prekročila 2000 ľudí.

Billy Barman na svojom vystúpení potvrdili, že sa dostali do centra pozornosti nie len hudobnej verejnosti a médií, ale aj širšieho publika. Ich prvý dlhohrajúci nosič pokrstil exotický raper a moderný spevák Tomáš Hafner spoločne so Zdenkou Prednou v kostýmoch kňaza resp. mníšky. Album v skutočnosti nebol pokrstený, ale bolo mu touto svojráznou dvojicou požehnané. „Barmani“ si potom s Hafnerom strihli nie len spoločný song Orbit, ktorý je aktuálnym singlom z albumu Noční jazdci, ale aj zopár Hafových hitov ako Balkánsky sen či Sezónny hit.

Zostrih z tejto udalosti odvysielala v relácii Na streche TV Doma, na internetovom serveri MeToo je už teraz možné pozrieť si niekoľko videí.

Billy Barman sú momentálne so skupinou Puding pani Elvisovej na spoločnom koncertnom turné, ktoré pokračuje vystúpeniami v Košiciach /17.12/ a Prešove /18.12./.

Kapela uvažuje o tom, že na košickom koncerte v klube Kasárne pripraví pre svojich fanúšikov ešte špeciálnu formu krstu pre východné Slovensko.

Album Noční jazdci v prvých dňoch uverejnenia stihol urobiť rekord v počte stiahnutí prostredníctvom servera hudba.zoznam.sk.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky