NovinkyKam na koncert?

BEÁNIA VŠMU 2013 – Noc všetkých žánrov, noc všetkých ľudí!

Vysoká škola múzických umení v Bratislave ťa opäť po roku pozýva na jedinečnú noc plnú zážitkov  a prekvapení– BEÁNIU VŠMU 2013. Príď sa aj TY zabaviť 21. 11. 2013 už od 20:00 hod do klubu MMC na Karpatskej 2. Ak tvoje nohy nebudú vládať hýbať sa spolu s kapelami ako MEDIAL BANANA, KING SHAOLIN či KASTELDOX, máš možnosť ísť si posedieť do chill out zóny, ktorá bude len o jedno poschodie nižšie, a to v A4- nultom priestore. Po jedinečnom programe našich kapiel prídu na rad DJ MORTY s DJ LAZY-m, ktorí ťa nenechajú vysedávať, a preto sa budeš s nami zabávať až do skorých ranných hodín!

Medial Banana je mladá reggae kapela z Bratislavy, nedávno vydala svoj debutový album Uplifted, na ktorom im hosťujú svetové i slovenské mená.  Majú za sebou úspešný rok počas ktorého koncertovali po celom Slovensku a v Čechách.  (http://medialbanana.com/)

Skupina King Shaolin vydala 15.12.2012 svoj debutový album „Road to the Machiavelli Valley“, ktorý pokrstili na začiatku tohto roku. Album im produkoval renomovaný producent Nathan Lively v Los Angeles. Krstom sa začalo turné po Taliansku, Maďarsku, Českej republike a Slovensku.  (http://kingshaolin.com/)

Kasteldox vznikli v roku 2011 a odvtedy sa pomaly dostávajú do povedomia slovenských divákov.  Tento rok vydali svoje prvé EP, ktoré si môžete zakúpiť na ich stránke https://kasteldox.bandpage.com/. Na stránke nájdete aj videoklip k ich prvému singlu Ivanov.

BEÁNIA VŠMU je iná ako všetky ostatné. Nepotrebuješ slušné oblečenie, stačí ak prídeš sám za seba! Si tu vítaný ty aj tvoji priatelia!

Viac info v evente https://www.facebook.com/events/252543668228969/?fref=tck

zdroj: Martin Laškovský

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky