NovinkyKam na koncert?

Back2Love vystúpi s krstným otcom britského housu Eddiem Richardsom v Prahe

Back2Love je vďaka neoblomnej práci značka, ktorá je známa v house music aj mimo hraníc Slovenska. Overhaul a Gurry hostili na svojich party Lucasa Hulana, Lumiera, Andyho McLoughlina z Kinky Movement, DJ Schwa z formácie Shades of Grey a Da Sunlounge. Teraz prišiel čas vydať sa za hranice. Prvou zastávkou je Praha a legendárny klub Chapeau Rouge sa môže tešiť na real house music s americkým zvukom.

Počas uplynulých dvoch rokov pripravil Peter Migaš, známy ako DJ Overhaul sériu housových podujatí Back2Love, na ktorých hostil zahraničné legendy aj súčasných housových dídžejov. Lucas Hulan, ktorý je rezidentom pražského klubu Chapeau Rouge bol celý čas nápomocný v bookingu spomínaných hostí. Tentokrát sa karta obrátila a zavolal Back2Love do Prahy. „Pozvanie do Prahy má pre nás niekoľko významov. Predstavíme sa ako celok mimo Prešova, odprezentujeme náš feeling pražskému publiku a zároveň takýmto spôsobom zablahoželáme nášmu kamarátovi Lucasovi  Hulanovi, ktorý pre Back2Love urobil veľa vecí v rámci bookingu,“ hovorí Peter Migaš z Back2Love.

Praha má inú atmosféru a po dlhoročných skúsenostiach sa DJ Overhaul a Gurry opäť poctivo pripravili na svoje vystúpenie. Dídžeji sa dohodli na tzv. pongu, čo znamená, že svoj set budú mixovať striedavo. „Pri týchto setoch sa vieme obaja hecovať a doposiaľ sa tento spôsob páčil na našich party v Prešove najviac. Preto to chceme ponúknuť aj ľuďom v Prahe. Tešíme sa na pražské publikum a veríme, že to bude pecka,“ dodáva DJ Overhaul. Obaja dídžeji si pripravili množstvo nových trackov. „ Je to jeden z takých Groove party mixov. Nič ťažké a zložité na počúvanie. Chceme sa všetci zabaviť,“ dopĺňa svojho kolegu DJ Gurry.

Headlinerom večera bude krstný otec britského housu Eddie Richards. Vyzerá to na dobrý mix a súboj zvukov, či už amerického v rámci B2L alebo práve Eddieho. Do toho Lucas a Lumiere. Dá sa povedať, že pôjde o viacgeneračnú housovú kulmináciu. „Milujem Back2Love party. Vždy ide o kvalitnú muziku a hlavne spoločnosť príjemných ľudí, ktorí sa vedia skutočne baviť. V Prahe sa zíde dobrá partia ľudí, ktorí žijú hudbou a sú to fajn ľudia,“ pozýva na party v Chapeau Rouge Lucas Hulan.

Na Czechoslovak Party v Chapeau Rouge vystúpia v sobotu 13.októbra 2012 živé kapely Lost in mind, Hate Control, Gibbet a housoví dídžeji Eddie Richards, Lucas Hulan & Lumiere, Gurry & Overhaul, Malkao a Slovak. Viac info na www.chapeaurouge.cz

text: Edo Kopček

Foto: archív

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky