Novinky

Aquacity Best Of Tour zakončí Richard Müller v Londýnskom Koko!

Richard Müller3 Košice 200916 koncertov v Čechách a na Slovensku zabsolvoval v priebehu októbra Richard Müller v rámci comebackového AquaCity Best Of Tour 09.  Tlieskala mu vypredaná O2 Aréna v Prahe aj do posledného miesta zaplnená Športová hala na Pasienkoch. Posledný koncert Richard aj so skupinou odohral 27. októbra v Banskej Bystrici. Bolo to však posledné vystúpenie len na území Čiech a Slovenska.

Celkom unikátny dodatočný koncert v rámci  AquaCity Best Of Tour 09 odohrá Richard Müller vo Veľkej Británii.

20. novembra 2009 vystúpi v legendárnom londýnskom klube Koko.

„Richard je jeden z mála českých a slovenských umelcov, ktorý dokáže svojou hudbou spojiť fanúšikov z oboch krajín do jednej úžasnej, kompaktnej, diváckej masy a zaplniť ňou londýnske sály s kapacitou nad tisíc ľudí,“ hovorí organizátor koncertov českých a slovenských umelcov v Anglicku Štefan „Pishter“ Krasňanský. „Stojíte pod pódiom a neriešite, či ste Slovák, Čech či Moravák, či ste v Londýne, Prahe alebo Bratislave. Cítite sa medzi svojimi a ako doma, hoci ste na ostrove, kde autá chodia po opačnej strane cesty a voda tečie z dvoch kohútikov.“

Pishter spolupracuje s Müllerom od roku 2003, odvtedy spolu zorganizovali päť Richardových vystúpení v Londýne, Brightone a Manchestri. To najnovšie sa bude konať v priestoroch, kde koncertovala aj Madonna, Oasis, Coldplay, Prince, či My Chemical Romance.

„Londýn je mesto, ktoré buď nemusíš alebo ťa dostane. Myslím, že Richard má svoj vzťah k nemu nastavený veľmi pozitívne a vždy si ho príjemne užije. Koncerty „vonku“ nikdy nebývajú o veľkých honorároch, limuzínach a nákladnej produkcii. Naopak, umelci ktorí príjmu naše pozvanie, prichádzajú do Londýna preto, aby si  zahrali na takých miestach ako klub Koko, aby pozdravili krajanov a spravili si príjemný výlet do Mekky európskeho rockandrollu,“ dodáva Pishter Krasňanský.

Richard Müller odohrá v Londýne plnohodnotný koncert, prakticky s totožným tracklistom ako na českých a slovenských vystúpeniach v rámci AquaCity Best Of Tour 09.

informácie poskytla Eva Bacigalová, manažment RM

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky