NovinkyKam na koncert?

Americkí deathmetaloví mäsiari CANNIBAL CORPSE a ďalšie dve kapely 21.11. v Banskej Bystrici!

Veľmi špeciálna udalosť prebehne v sobotu 21.11. v Banskej Bystrici v klube Urban Spot (bývalé kino Hviezda), kde sa predstaví trojica popredných deathmetalových kapiel na čele s Američanmi CANNIBAL CORPSE, ktoré ďalej doplnia ich krajania Revocation a švédski AEON.
Vstupenky na túto jedinečnú udalosť sú k dostaniu v sieti Ticketportal. Viac informácií nájdete na webe usporiadateľskej agentúry www.obscure.cz.

Buffalskí mäsiari CANNIBAL CORPSE viac ako dvadsať rokov synonymom pre stopercentný a profesionálne odvedený death metal. Cez všetky krvavé klišé, neodmysliteľne patriaci k danému žánru, spĺňajú ich nahrávky tie najvyššie extrémne metalove štandardy. A aby aj nie, keď je CANNIBAL CORPSE v uplynulých dvoch dekádach sami pomáhali definovať. V tomto roku im navyše vyšlo tradične nadpriemerný album A Skeletal Domain„, na ktorom môžeme opätovne obdivovať famózne gitarové výkony pánov O’Briena a Barretta, zvonivú basu Alexa Webstera, bubenícku ikonu Paula Mazurkiewicz a zombie chrapot kráľa všetkých hrdelných zabijakov Georgie Corpsegrindera“ Fishera.

Spoločne s CANNIBAL CORPSE vyrážajú na európske turné aj ich krajania Revocation a švédska formácia AEON. Revocation veľmi zaujímavou formáciou, ktorú charakterizuje precízne zahraný technický death metal. Rodáci z Bostonu majú na konte päť dlhohrajúcich dosiek a na tomto turné budú propagovať tú najnovšiu s názvom Deathless“. Štýlovo veľmi podobnú kapelou sú aj ich švédski kolegovia AEON, ktorí v ​​nedávnej dobe síce prekonali drobné personálne zemetrasenie, ale na ich hudbe sa to prejavilo len v pozitívnom smere.

Koncert začne úderom ôsmej hodiny večernej, dvere klubu sa otvoria o hodinu skôr.

Turné CANNIBAL CORPSE sa zastaví tiež 12.11. v Prahe a 15.11. v Brne.

FB Event: https://www.facebook.com/events/1476311195970743/

Súvisiace odkazy: www.obscure.cz, www.fleda.cz

zdroj: Tomáš Karlík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky