NovinkyKam na koncert?

Americká rap-rocková kapela Hollywood Undead mieri do Bratislavy a sľubuje divokú párty!

Bratislava zažije hudobný sviatok! Veľkolepú šou tu predvedie americká rap-rocková formácia Hollywood Undead. Kapela známa svojim invečným štýlom fanúšikov poteší zmesou rocku, rapu a metalu, doplnenou o tanečné a alternatívne prvky. Sľubuje divokú párty, na ktorú slovenská metropola len tak nezabudne. 6-členná formácia koncertuje zakaždým v maskách, ktoré členovia pravidelne obmieňajú. Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scene, Danny, Funny Man a Da Kurlzz sa na slovenské publikum už veľmi tešia. Nenechajte si ujsť skvelú šou v štýle hollywoodskych večierkov už 6. apríla v bratislavskej Refinery Gallery!

Skvelá správa pre priaznivcov moderného rocku! Americká kapela Hollywood Undead chystá exkluzívny koncert v Bratislave. 6-ti kalifornskí rodáci sa na slovenské publikum už veľmi tešia.

„Bude to veľkolepé! Pripravte sa na divokú párty, na akú Slovensko len tak skoro nezabudne. Zahráme rock, rap, metal, alternatívnu hudbu, aj flamenco. To všetko vám predvedieme naraz na pódiu,“ sľubuje jeden z členov Hollywood Undead, Danny.

Hollywood Undead radi prekvapujú. Neboja sa v jednom songu vytiahnuť obyčajnú flamenco gitaru a hneď v ďalšom sa vrhnúť na nekompromisný electro-punkový beat. V poslednom období hviezdia na horných priečkach hitparád a sú považovaní za nástupcov kapiel Limp Bizkit či Korn.

„Na Slovensku sme už vystupovali na festivale Topfest. Ste skvelé publikum, verím, že aj tentoraz sa odviažete ako naposledy,“ nádejá sa Funny Man.

Skupinu tvoria Johnny 3 Tears, J-Dog, Charlie Scene, Danny, Funny Man a Da Kurlzz. Vystupujú v maskách a ich koncerty sú zakaždým nezabudnuteľným zážitkom.

„Tentoraz si do Bratislavy privedieme ako predskokana ďalšiu skvelú skupinu – deathcorovú kapelu Attila. Myslím, že na svoje si môžu prísť vyznávači rôznych hudobných žánrov – od rapu, až po metal,“ dopĺňa Johnny 3 Tears.

Hollywood Undead sú na scéne desať rokov, skupina vznikla v roku 2005. Debutovala v roku 2008 albumom „Swan Songs“. Kapela sa výrazne zapísala najmä ďalšou nahrávkou „American Tragedy“ z roku 2011, z ktorej sa len za úvodný týždeň v USA predalo 67-tisíc kópií. Tretím albumom, ktorý skupine vyšiel, bola nahrávka Notes From The Underground z roku 2013. Prudký rast popularity skupiny podčiarkol štvrtý štúdiový album „Day of The Dead“, ktorý vlani predstavili rovnomenným singlom. Videoklip k nemu nazbieral za pár dní po zverejnení na webe 1,5 milióna videní. Na bratislavskom koncerte odznejú aj skladby z tohto albumu. Lístky na koncert, ktorý bude 6. apríla v Refinery Gallery, si môžete kúpiť v sieti ticketportal.sk aj predpredaj.sk. Vystúpenie úspešnej americkej formácie na Slovensku prináša Agentúra Topfest.

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Agentúra Topest

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky