NovinkyKam na koncert?

Aimee a The Cellmates s Jackom Danielom cez víkend v Bratislave a Nitre

Skupiny Aimee a The Cellmates sú od začiatku septembra na turné s Jackom Danielom pri príležitosti osláv jeho 162. narodenín. Počas víkendu sa zastavia v Bratislave a Nitre. Jack Daniel opäť prináša skutočnú americkú zábavu.

Harley Davidson Pub privíta v piatok v Bratislave rockabilly kapelu The Cellmates, ktorá opäť rozpúta tancovačku, akú zažili Spojené štáty v päťdesiatych rokoch. Skupina Aimee, ktorá vyhrala súťaž Jack Music Štart, ponúkne zmes rocku, popu a funky. „Počas uplynulých dvoch rokov sme absolvovali množstvo súťaží. Jack Daniel´s Music Štart bol pre nás kľúčový. Dalo nám to výborné kontakty na ľudí, ktorí nám pomáhajú. Poskytujeme viac rozhovorov ako pred tým, neustále koncertujeme. Je to pre nás silné obdobie,“ pochvaľuje si spevák a klávesák skupiny Rišo Chovan.

Skupina v súčasnosti okrem koncertovania v rámci oslavy narodenín Jacka Daniela pracuje na singli a ťaží zo svojho úspechu v súťaži aj naďalej. „Sme kapela, ktorá nechce zaniknúť a každý deň na tom pracujeme. Je ťažká doba pre mladé kapely a Jack Daniel nám dal možnosť, ku ktorej sa začínajúca kapela len tak nedostane,“ dodáva Rišo Chovan.

Pred piatkovou party v bratislavskom Harley Pube čaká oslávenca spanilá jazda na amerických Mustangoch, ktoré vyrazia pred devätnástou hodinou od Carrefouru, prejdú cez Nový Most, Nábrežie, Prievozskú ulicu a zastavia sa v Harley Pube, kde vypukne večerný program s Jackom Danielom osobne, The Cellmates a Aimee. Vstupné je zadarmo. Okrem toho sa bude hrať Black Jack.

Oslava narodenín Jacka Daniela trvá celý september, pretože ako hovorí legenda, narodil sa v septembri. Nikto ale nevie, kedy presne, keďže jeho rodný list zhorel. V sobotu 22.septembra bude Jack Daniel oslavovať v Nitre. Oslavy vyvrcholia 29.septembra veľkým koncertom v bratislavskej Inchebe. Gratulovať prídu osobne IMT Smile, Katarína Knechtová, Hex, Le Payaco, Michal Hudák, Ady Hajdu, Lukáš Latinák, Juraj Kemka, Maroš Kramár, Jozef Vajda a Peter Šimun. Lístky na bratislavský koncert sú dostupné v sieti Ticketportal.

vypočujte si Aimee na Bandzone

text: Edo Kopček
foto: Pavol Dráb

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky