Novinky

Adam Mišík zachytil v surovom videoklipe Démoni pocit, keď sa vzťah z neba zmení v peklo

„Chceli sme len viac a viac,“ spieva naliehavo Adam Mišík vo svojom novom singli Démoni. Vsadil v ňom na súčasný popový zvuk a silnú osobnú výpoveď. Trochu temnejší videoklip v réžii talentovaného Petra Simona vyniká atmosférou, ktorá diváka celkom pohltí.

Po úspechu predošlého singla V Tobě, ktorého oficiálny videoklip a lyric video nazberali dohromady vyše dva milióny prehraní na YouTube, pokračuje Adam Mišík v spolupráci s dvojicou producentom Marcelom Procházkom a Ondřejem Fiedlerem. Tí patria v súčasnosti k najvyhľadávanejším menám na českej popovej scéne. Aj tentokrát dokázali prísť s aktuálnym zvukom, ktorý skvelo podčiarkuje náladu a intenzitu emóciami nabitej piesne.

Sám spevák má na vzniku skladby výrazný autorský podiel. „Celá pieseň je inšpirovaná toxickým vzťahom, nemožnosťou sa posunúť ďalej, aj keď vieme, že by to bolo správne. Ústredná myšlienka vychádza z mojich osobných prežitkov poslednej doby. Najlepšou terapiou je pre mňa vždy písanie, práve preto singel vznikol,“ priznáva Adam Mišík.

Podobne ako v prípade predchádzajúcej snímky k piesni V Tobě sa rozhodol videoklip poňať realisticky. Oslovil preto mladého režiséra Petra Simona, s ktorým spolupracoval už na klipe k tanečnému songu Slowmo.

„Klip má odrážať surovosť okamihu, kedy sa vzťah zo sekundy na sekundu môže zmeniť z neba v peklo. Nechcel som nič obrazovo vyžehlené, naopak, cieľom bolo ísť vizuálom trochu proti prúdu. Myslím, že režisérovi sa to podarilo skvelo,“ pochvaľuje si Adam. Petr Simon je považovaný za jedného z najnadanejších režisérov nastupujúcej generácie predovšetkým na hip-hopovej scéne. Spolupracoval napríklad s rappermi NikomTendom na oceňovanom klipe k songu Sedm, ďalej s Viktorom Sheenom alebo Rytmusom.

 Novinkou Adam Mišík znovu potvrdzuje, že ako spevák dospel. Singel Démoni patrí k tomu najsviežejšiemu, čo možno na českej mainstreamovej scéne aktuálne počuť.

Redakciu mojamuzika.sk informovala: Ľuba Svatá

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky