NovinkyKam na koncert?

Adam Ďurica získal Platinovú platňu a nečakane zaspieval na Vianočných trhoch.

Rok 2015 si Adam Ďurica bude navždy pamätať. V tomto roku vydal svoj očakávaný tretí radový album Mandolína, za ktorý mu vydavateľstvo Universal Music krátko po vydaní odovzdalo hneď Zlatú platňu a pred pár dňami dokonca platňu Platinovú. Adam získal množstvo ocenení a taktiež absolvoval úspešné turné, ktorého všetky koncerty sa vypredali ešte pred jeho začatím. Pre veľký záujem pridal na budúci rok ďalšie vystúpenia aj s dvomi špeciálnymi koncertami.

Tento rok je v Adamovej kariére rokom najúspešnejším. Svedčí o tom aj Platinová platňa, ktorú získal za predaj albumu Mandolína.

„Priznám sa, že zisk Zlatej platne ma veľmi potešil a už som ani nemyslel, že by som sa mohol s predajom Mandolíny dostať na Platinovú platňu. Ale o to viac ma to teší. Pre mňa to veľa znamená, pretože predaj albumov a vypredané turné je potvrdením môjho úspechu v roku 2015. Moji fanúšikovia to so mnou myslia vážne a ja ich nesklamem a už teraz pre nich pripravujem nové špeciálne koncerty v roku 2016,“ teší sa Adam.

Platinovú platňu odovzdal Adamovi šéf hudobného vydavateľstva Universal Music Slovensko, Peter Riava. Stalo sa tak trochu netradične, na Vianočných trhoch v Bratislave.

_DSC5618„Spolu s vydavateľstvom Universal Music sme chceli vytvoriť príjemnú, uvoľnenú atmosféru a veľmi sa mi páčil nápad pozvať novinárov a kamošov na vianočný punč. Priznám sa, že nemám moc rád naškrobené akcie a preto som zvolil túto uvoľnenejšiu verziu. A keďže novinári merali za mnou cestu aj napriek nepriaznivému počasiu, tak som si povedal, že pridám malý bonus a zahral som im na Vianočných trhoch svoj nový singel Tak to vidím ja len tak bez kapely, bez ozvučenia,“ prezradil Adam.

Nový singel zaznie aj na Adamovom budúcoročnom turné. Mandolína Tour 2016 vyvrcholí dvomi špeciálnymi koncertami, ktoré budú mať väčšiu svetelnú a pódiovú šou. Jeden sa uskutoční v Spoločenskom pavilóne v Košiciach (5.4.) a druhý v Bratislave v Istropolise (7.4.). Vstupenky na turné sú v predaji na stránke predpredaj.sk.

facebook Adama Ďuricu:

https://www.facebook.com/adam.durica.1

Vstupenky na Mandolína TOUR 2016:
http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3813/adam-durica-mandolina-tour-2016

Adam Ďurica – Mandolína Tour 2016

 

9.2. 2016              Levice – MSKS Kino Junior

10.2 2016             Lučenec – Kino Apollo

11.2. 2016           Senica – Dom kultúry

12.2. 2016           Komárno – Dom Matice

15.2. 2016           Praha – Lucerna Music Bar

5.4. 2016              Košice – Spoločenský Pavilón – MANDOLÍNA ŠPECIÁL

7.4. 2016              Bratislava – Istropolis – MANDOLÍNA ŠPECIÁL

zdroj: Marek Kučera

foto: Martin Ferenčík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky