NovinkyKam na koncert?

10 rokov v Objatí tónov

Exkluzívny hudobný program prinesie do Športovej haly v Leviciach jubilejný 10. ročník  podujatia pripraveného pred deti s mentálnym postihnutím. 26.januára 2020 pozývajú organizátori Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik na benefičný koncert Objatie tónov. Známi slovenskí interpreti aj zahraničné hviezdy z Veľkej Británie potešia bez nároku na honorár zdravotne a mentálne postihnuté deti zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl. Moderovať bude Sajfa. Príďte podporiť i vy dobrú vec.

Tešiť sa môžete na IMT Smile, Desmod či hviezdu z Veľkej Británie The Great Malarkey

video: Igor Kolesár

Populárna prešovská formácia  IMT Smile bratov Ivana Táslera a Mira Táslera je jednou z najúspešnejších slovenských kapiel. Na popovej scéne účinkujú už vyše 20 rokov a momentálne prežívajú bezpochyby svoje najtvorivejšie obdobie. Darí sa im pravidelne vypredávať koncerty a spolu s ich úspešným Amfiteáter tour si ich pozrelo za minulý rok až vyše 60 000 divákov. Otvorené srdcia a nespútanú energiu prinesú spolu s ich populárnymi skladbami aj do Levíc.

Nadupaný rockový koncert odohrá kapela Desmod. Čakajú na vás na ich najväčšie hity  doprevádzané nespútanou dávkou valcujúcej energie. Spevák a frontman Kuly to na pódiu roztočí v plnej sile a Športová hala v Leviciach počas ich koncertu bude praskať v  rockovom Objatí tónov.

video: Igor Kolesár

Z východného Londýna prichádza na Slovensko hudobná nálož. The Great Malarkey sa u nás predstavia v Bratislave, Novom Meste nad Váhom a finišovať budú na benefícii Objatie tónov  v Leviciach. Sedem hudobníkov pochádzajúcich z celého sveta – Anglicka, Kanady, Portugalska a Lotyšska pozýva na cestu báječnou horskou dráhou. Prisadnite si k nim do šialeného multikultúrneho vlaku rýchlych rytmov a chvejúcich sa búrok s punk-folkovým duchom. Na koncertoch rozbalia jedinečnú kombináciu flamenca s trochou rapu a temného kabaretu. V nabudenom kolektívnom bláznovstve nechávajú znieť dychy, husle, akordeóny a nabrúsené gitary. Prinášajú celé svoje srdce (všetkých osem z nich!). Ku každej piesni a každému, kto chce počúvať.

Popoludnie v Leviciach ponúkne aj aktívnu zábavu

Všetci návštevníci koncertov sa budú môcť realizovať v rámci workshopov. Pripravené sú zumba tance, enkustika –maľovanie horúcim voskom, pletenie z pedigu, modelovanie z hliny, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera, ozdobovanie sadrových odliatkov. Najmenšie deti sa môžu tešiť na nafukovací hrad, maľovanie na tvár, detské tance a zumba. Bohatý program sa začne o 13.00 hod. zumbou so Zolim a hudnými vystúpeniami od 14.00 hod.

video: Leviceonline

Vstupenky sú k dispozícii v predpredaji v sieti Ticketportal a v Levickej informačnej agentúre

Vstupné je bezplatné pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím zo zariadení DSS, Detský

domov Levice, zväz postihnutých Levice a pre deti do 140cm. Počet vstupeniek je limitovaný.

Text: Saša Pastorková a Milan Štefánik

Foto: Petra Sekáčová a Milan Maršalka

Video: Igor Kolesár/Leviceonline

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky