Novinky

„EŠTE“ Richarda Müllera má už platinovú platňu!

Úradujúci Zlatý slávik Richard Müller má na konte ďalší úspech! Jeho nový album „EŠTE“ je 11 dní po vydaní platinový! Horúcej novinky sa predalo už 7 tisíc kusov.

Pod nový album „EŠTE“ sa podpísala geniálna dvojica Müller – Tásler, ktorá sa pri práci stretla po 10-tich rokoch. Na dlhoočakávanom albume je 12 skladieb. Všetky texty skladieb si čerstvý päťdesiatnik Richard Müller napísal sám. Autorom hudby a producentom celého hudobného diela je Ivan Tásler. Fanúšikovia sa nového albumu nevedeli dočkať. O tom svedčí aj fakt, že po 11 dňoch od vydania sa ho predalo 7 tisíc kusov! Richard Müller sa z toho veľmi teší:

„Mám naozaj veľkú radosť, že sa nový album tak dobre predáva. Strašne ma mrzí, že si to kvôli chorobe nemôžem dokonale vychutnať pri promoaktivitách a rozhovoroch. Ďakujem fanúšikom za podporu… „

Šéf vydavateľstva Universal Music  Peter Riava to komentuje:

Richardovi Müllerovi patrí za predaj album „EŠTE“ platinová platňa. Tá sa na Slovensku udeľuje za 6 tisíc predaných nosičov. Richard je špičkový umelec, ktorý si to jednoznačne zaslúži.“

„EŠTE“ boduje aj cez iTunes, kde dosiahol druhú priečku v rebríčku predajnosti. Úradujúci Zlatý slávik Richard Müller sa zároveň stal najpredávanejším česko-slovenským interpretom!

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky