Live

Tolstoys zverejnili live verziu skladby Satisfied z Grape Festivalu 2022 a vyrážajú na turné

Kapela Tolstoys po úspešnom vystúpení na festivale Grape uzatvára festivalovú sezónu a vyráža na ďalšiu sériu koncertov po Slovensku. 

Po vydaní nového albumu Mirror Me vo februári tohto roka, ktoré sprevádzalo česko-nemecko-slovenské turné, séria desiatich klipov a desiatich remixov, či fotka na megabillboarde na Times Square v New Yorku, prichádzajú Tolstoys opäť na Slovensko. 

Mladá kapela s ústrednou dvojicou Ela a Michal žijúcou v Berlíne už v septembri predstaví tento projekt v Bratislave, Košiciach, Prešove a Trnave. Pre kapelu to budú veľmi špeciálne vystúpenia, keďže budú posledné vo veľkej šesťčlennej zostave s huslistkou Frederikou Camastrovou a klavíristom Pavlom Rehákom. 

Po slovenskej šnúre Tolstoys odohrajú ešte dva koncerty v Berlíne a Prahe, po ktorých sa naplno pustia do nahrávania nových piesní. Ochutnávku z novej, ešte nevydanej tvorby si budete môcť vypočuť už na najbližších koncertoch. Počas tejto šnúry prinesú Tolstoys album Mirror Me po prvýkrát aj na dlho očakávaných LP nosičoch, ktoré budú po koncertoch predajné spolu s ďalším merchom kapely. 

Tolstoys najbližšie koncerty:

10.9.2022 Bratislava – Živé Račko
15.9.2022 Košice – Tabačka
16.9.2022 Prešov – Wave
17.9.2022 Trnava – Malý Berlín
22.9.2022 Berlín (DE) – Kesselhaus
29.10.2022 Praha (ČR) – Palác Akropolis

zdroj: Katja Tahlerová
foto:Iryna Drahun

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live