Live

HEX v Ľuboticiach pri Prešove aj s fanúšikmi na pódiu už tento piatok

Slovenská kapela HEX odohrá už tento piatok 16. júla v Ľuboticiach jediný letný koncert na východnom Slovensku. Východniari si užijú výber najväčších hitov kapely a na pódium sa dostanú aj samotní fanúšikovia. 

Ľubotický festival u Suseda prinesie počas leta ešte deväť koncertných večerov. Ten najbližší bude patriť skupine HEX a jej najväčším hitovkám V piatok podvečer, Keď sme sami, Maťo a Linda, Vetroň alebo Nikdy nebolo lepšie. Naživo kapela tiež zahrá svoju úplne prvú pesničku, ktorú nahrala v štúdiu ešte v roku 1990, klasiku Madelaine.

HEX zatiaľ absolvovali päť letných koncertov v ustálenej zostave Šarkan (spev), Yxo (basgitara, vokály), Tybyke (bicie, vokály), Fefe (gitara, vokály) a Laci Tvrdý (gitara). Fanúšikov nielen z Prešova a okolia pozýva na vystúpenie Yxo Dohňanský. „Neskutočne sa tešíme na našich fanúšikov z východu. Už dávno sme u vás nehrali a tešíme sa hlavne preto, že nám veľa ľudí písalo, kedy sa ukážeme na východnom Slovensku. Každý jeden koncert je pre nás sviatkom a hlavne v tomto období, kedy sú nariadenia našej vlády naozaj chaotické.”

V piatok 16.júla si fanúšikovia užijú koncert v Ľuboticiach nielen pod pódiom, ale niektorých z nich pozve kapela priamo na pódium. 

Organizátori návštevníkom pripomínajú, že na kultúrne hromadné podujatia nie je nutný žiaden test ani potvrdenie o očkovaní. Lístky sú k dispozícii v sieti predpredaj.sk

text: Edo Kopček
foto: Viktor Cicko

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live