Live

Bohemia spieva: Už tento štvrtok vystúpia na Domaši Cigánski Diabli

Koncerty Cigánskych diablov sú vždy zážitkom. Ak sa ich muzikantské majstrovstvo spojí s atmosférou Domaše pri západe slnka, moment nabitý emóciami prestáva byť len platonickým. Práve naopak, neopakovateľným spôsobom povyšuje hudbu a umenie na novú úroveň, ktorá ako balzam pôsobí aj na ten najvycibrenejší vkus.

Projekt Bohemia spieva sa aj počas tohtoročnej sezóny teší obrovskému záujmu verejnosti. Vypredané live vystúpenia, príjemná atmosféra, romantika vo dvojici, či partie priateľov pri dobrej hudbe. Výletná loď Bohemia na Domaši sa stala koncertnou adresou, ktorá láka. Výnimkou bezpochyby nebudú ani Cigánski diabli, ktorí na Bohemii vystúpia, ako hudobní hostia, vo štvrtok 8. júla.

Kúpiť lístky

Cigánski diabli patria, ak máme ostať tematický, medzi vlajkové lode slovenskej hudobnej scény. „Prorokmi“ sú nielen doma, ale publikumim s uznaním a rešpektom aplaudovalov prestížnych koncertných sálach, či na rešpektovaných medzinárodných festivaloch v 35 krajinách na piatich kontinentoch. Vďaka virtuóznemu majstrovstvu, absolútnemu muzikantskému citu a nesmiernej dávke temperamentu dokážu Cigánski diabli od prvých tónov nadchnúť. Keďže ich interpretácie skladieb sú jedinečné a originálne, na koncerte vždy prekvapia a strhnú publikum na svoju stranu.

Vstupenky na koncert Cigánskych diablov, ktorí na výletnej lodi Bohemia na Domaši vystúpia 8. júla 2021, si môžete zakúpiť na www.maxiticket.sk. Dodáme, že v júli sa môžete v rámci projektu Bohemia spieva tešiť aj na koncerty Fragile – 15. júl 2021, Peter Cmorik Band – 22. júl 2021 a trio Oto Weiter, Peter Stašák a Petra Maxin – 29. júl 2021.

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live