Live

AC/DC prídu v roku 2024 na Slovensko. Koncert odohrajú v rámci turné Power UP

AC/DC, legendárna skupina, ktorá predáva niekoľko miliónov albumov, dnes nadchla milióny fanúšikov ohlásením „POWER UP“ European Tour. V ráci neho odohrá jedna z najlegendárnejích kapiel na svete koncert 21. júla v Bratislave na letisku vo Vajnoroch.

Na turné ‚POWER UP‘, pomenovanom podľa ich posledného štúdiového albumu, ktorý sa dostal na 1. miesto v 21 krajinách, skupina odohrá toto leto 21 koncertov –  v Nemecku, Taliansku, Španielsku, Holandsku, Rakúsku, Švajčiarsku, Anglicku, Slovensku, Belgicku, Francúzsku a Írsku.

„POWER UP“ bude prvým turné skupiny v Európe po ôsmich rokoch a uvidíte ich vystupovať na niektorých z najväčších štadiónov na celom kontinente.

Vstupenky na show budú dostupné od 16. februára 2024, 10:00 na www.eventim.sk, www.ticketportal.sk a www.oeticket.com

AC/DC odohrali svoje prvé vystúpenie 31. decembra 1973 v nočnom klube Chequers v Sydney, Austrália. Sú jednou z najvplyvnejších rockových skupín v histórii s viac ako 200 miliónmi predaných albumov po celom svete. LP „Back In Black“ tejto skupiny je „najpredávanejším albumom akejkoľvek kapely všetkých čias“ a „tretí najpredávanejší album akéhokoľvek interpreta“ s celosvetovým predajom 50 miliónov a stále to pribúda. AC/DC boli uvedení do Rock and Roll Hall of Fame v roku 2003 a do Siene slávy Music Victoria Awards v ich rodnej Austrálii. Kapela pokračuje vo vypredávaní štadiónov na viacerých kontinentoch, predáva milióny albumov ročne a generuje streamy v miliardách.

Na počesť ich 50-ročného kraľovania najväčšej rock and rollovej kapely na svete AC/DC – Angus Young na sólovej gitare, spevák Brian Johnson, rytmický gitarista Stevie Young, bubeník Matt Laug a nový bassgitarista, ktorý bude niesť pochodeň pre Cliffa Williamsa. Sú späť, aby si zahrali s množstvom oddaných fanúšikov, ktorí každým rokom pribúdajú.

zdroj: Silvi Production
foto: facebook.com/acdc

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Live