NovinkyKam na koncert?Festivaly

Už budúcu sobotu 22. júna sa na vás teší prvý ročník Maloskalskej noci. Program stojí za to – uvidíte Richarda Müllera, MIG 21, Annu K, Eddie Stoilow a ďalšie. Malá Skála – český hudobný raj!

Prvý ročník jednodňového festivalu Maloskalská noc vráti do malebného miesta Malej Skaly v Českom raji opäť najlepších interpretov súčasnej českej & slovenskej hudobnej scény. Vystúpi tu Richard Müller, MIG 21 na čele s Jiřím Macháčkom, Anna K, Eddie Stoilow s novým hitom Baby, Walda Gang, jeden z najlepších európskych revival skupiny Abba Stars, Rybičky 48, ale aj Jaroslav Uhlíř alebo nie len deťmi obľúbená kapela Pieskomil sa vracia .

Čo si myslia o novo vznikajúcom festivale Maloskalská noc Richard Müller? „Som veľmi rád, že vznikajú nové festivaly, ako je práve Maloskalská noc. Ešte lepšie je, keď sú veľa navštevované, pretože potom je tam fantastická, neopakovateľná atmosféra. Takže vďaka za každý nový festival, ktorý dokáže na seba magnetizovať čo najviac publika. Do Malej Skaly prídem so svojou rockovou kapelou a veľmi sa teším! „

Festival má ambície pobaviť nielen dospelých divákov, ale aj ich ratolesti, skrátka celé rodiny. A to nie len hudobným programom. Pripravená bude veľká herná zóna, pôjde sa neckiáda na Jazere, štvorkolky, lukostreľba, maľovanie na tvár, skákaci hrad, rýchlostné modely autíčok alebo paintball. Samozrejmosťou je občerstvenie, stála služba a dojčiace kútiky.

Vstupenky už sú v predpredajnýh sieťach Ticketportal, Ticketpro, Ticketart a Evstupenka .

Vystúpia: Richard Müller, MIG 21, Eddie Stoilow, Anna K, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Pískomil se vrací Abba Stars a Walda Gang.

Viac informácií hľadajte na www.maloskalskanoc.cz .

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky