NovinkyKam na koncert?FestivalyUprising

Uprising Reggae Festival začína. Navnaďte sa naň novým mixtejpom!

Najväčšia letná udalosť na Zlatých pieskoch štartuje už o pár hodín. Siedmy ročník festivalu Uprising si tento rok po prvýkrát môžete užiť už od štvrtku 21.augusta, kedy vystúpia umelci ako Mellow Mood, Cornerstone Roots, Deadly Hunta, Rocky Leon, alebo aj domáca reggae kapela Medial Banana. Festival potom pokračuje v piatok a sobotu a na programe sú hviezdne mená ako Shaggy, Jimmy Cliff, The Skatalites, KRS-One, Dub Fx, Dj Aphrodite, Chronixx, Jah9 a množstvo ďalších umelcov, atrakcií, aktivít a zaujímavostí.

Čakanie na festival si môžete skrátiť a spríjemniť novinkou z dielne Uprisingu. Uprising Mixtape vol.4 prináša výber toho najzaujímavejšieho zo sveta reggae za posledné obdobie. Nájdete na ňom aj množstvo interpretov, ktorí vystúpia na Uprisingu tento rok, alebo vystupovali minulé ročníky. Štvrté pokračovanie Uprising Mixtape má opäť na svedomí Dj Simple Sample z Ghetto Youths Sound, obsahuje 58 stôp a nevyčísliteľné množstvo pozitívnych vibrácií. Prajeme príjemné počúvanie a užite si Uprising!

Uprising Mixtape vol. 4 (2014)

Download

http://www.uprising.sk/mixtapes

Lístky na festival kúpite v sieti Ticektportal a priamo na bráne festivalu na Zlatých pieskoch. Všetky info a kompletný program nájdete na domovskej stránke www.uprising.sk

Pre viac info sleduj:

http://www.uprising.sk

http://www.fb.com/uprisingreggaefestival

http://instagram.com/uprising_festival (hashtag #uprising2014)

zdroj: Silvia Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky