NovinkyKam na koncert?Festivaly

Trinástka je šťastné číslo pre všetkých návštevníkov festivalu Benátská noc (25. – 28. 7. 2013)! Cena vstupenky v predpredaji na celý program je 1313,-Kč, dvojdňové vstupenku kúpite za 990,-Kč.

Už za dva týždne sa otvoria pomyselné brány 21. ročníka festivalu Benátska noc vo Vesci u Liberca.

Usporiadatelia na početné otázky vychádzajú v ústrety priaznivcom kapiel Sabaton a Nightwish a uvoľňujú do predaja špeciálnej dvojdňovej vstupenky na piatkové a sobotné program. Permanentka na všetky dni Benátskej noci 25. – 28. júla zaobstaráte novo za 1313,-Sk, dvojdňové za 990,-Sk.

Unikátny koncert začne 25. júla – iba pre Benátsku noc je pripravené jediné tohtoročné open air vystúpenie Mira Žbirku spolu s Moravskou filharmóniou Olomouc. V piatok zahrajú fínski Sunrise Avenue, švédski Sabaton a predstavitelia súčasnej českej populárnej hudby Monkey Business, Wohnout, Pipes and Pints​​, Charlie Straight a ďalšie. Na sobotu je naplánovaný koncert Nightwish s aktuálne speváčkou Floor Jansen, z Británie privezú ten najlepší pop James, z našich potom David Koller, Aneta Langerová, Marta Kubišová … Medzi nedeľné koncerty potom uzavrú 21. ročník Pražský výběr, Xindl X či Žlutý pes.

Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

Tradične je pripravený aj sprievodný program: mediálny partner festivalu FANDA TV pripraví odpočinkovú zónu s filmovou projekciou, Európa 2 bude mať vlastný stage, Gambrinus dvojposchodovú krčmu s obrou hernou zónou, príde aj veľký truck ako mobilný bar. Samozrejme bude k dispozícii opekačka aj pojazdný bankomat.

Festival Benátska noc sa zapája aj do projektu Čistý festival – bude sa triediť odpad, zavedieme vratné kelímky, atď.

Ak chcete ušetriť na vstupnom, venujte určite pozornosť akcii Prachy do laty​​, ktorá vám nielen umožní vstup zadarmo na celý program festivalu, ale navyše máte v rámci OK Finančný plán od finančného konzultanta Broker Consulting možnosť dať si vlastný financie do poriadku a nájsť rezervy v rodinnom rozpočte. Viac informácií nájdete na www.benatskanoc.cz alebo www.bcas.cz.

Permanentka na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu kúpite za 1313, – CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art, jednodňové na piatok a sobotu za 990,-Kč.

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek vrátane VIP vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz .

Mediálni partneri sú: FANDA, Evropa 2, Deník, denik.cz, Glanc, TV Magazín, Rock&Pop, seznam.cz, libimseti.cz, fanonline.cz, Hyperinzerce a AdActive.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky