NovinkyTerchovský BudzogáňKam na koncert?Festivaly

Terchovský budzogáň udrie poriadne tvrdo už tento víkend a splní mladým manželom veľký sen.

Už tento víkend udrie na terchovský amfiteáter poriadne tvrdá muzika kapiel účinkujúcich na tohtoročnom festivale Terchovský budzogáň. Vidieť ich bolo veľkým snom mladomanželov Šnapkových z Malatinej. Svoju túžbu stráviť svadobnú cestu na rockovom festivale napísali do rádia Rocková republika. Exkluzívny mediálny partner festivalu sa spolu s organizátormi rozhodli splniť mladým rockovým fanúšikom ich sen. Časť svojich medových týždňov strávia Michal a Marcela priamo na festivale. Okrem VIP vstupu získajú aj špeciálne svadobné dary a možnosť doplniť si svadobný album o fotky so svojimi obľúbenými kapelami. Ďalšie špeciálne prekvapenia ich čakajú počas troch dní festivalu od 28.8. Do 30.8. 2015. Spolu s ďalšími navštevníkmi festivalu si naplno užijú viac ako 33 hodín poctivého energického rocku od 27 hudobných skupín. Tento rok na Terchovskom budzogáni zahrajú svoje nadupané festivalové sety :

HAMMERFALL (SE), DESTRUCTION (DE), KORPIKLAANI (FIN), FREEDOM CALL (DE), BATTLE BEAST (FIN), PAPILAR (PL)

HORKÝŽE SLÍŽE, SLOBODNÁ EURÓPA, THE PARANOID, INEKAFE, DORIAN GRAY, ARZÉN, KONFLIKT, ZÓNA A, MAD FREQUENCY, CALIBER X, EVERLONG, EX PULSE, THE LAMPIONS, STORMCLEAR, RUST2DUST, EUFORY, WASTED STRINGS, TOTÁLNÍ NASAZENÍ(CZ), ŠKWOR(CZ), DOGA(CZ), THE SNUFF (CZ)

Tri plnohodnotné dni festivalu určite uspokoja všetkých, ktorí prídu na Terchovský Budzogáň dať výraznú a poriadne hlasnú bodku za letnou festivalovou sezónou na Slovensku. Nasvedčuje tomu aj predbežná predpoveď počasia, ktorá sľubuje parádne a akurátne festivalové počasie. Na tom, aby od piatku všetko fungovalo na sto percent už teraz intenzívne pracuje štáb organizátorov. Pre hladký priebeh festivalu majú pre návštevníkov zopár potrebných informácií, dobrých rád a upozornení :

Brány festivalu budú otvorené každý deň 2 hodiny pred začiatkom programu :

28.08.2015 od 13:00 hod.

29.08.2015 od 12:00 hod.

30.08.2015 od 12:00 hod.

Vstup na festival bude na pravej strane amfiteátra. Platí aj pre vozičkárov, ktorých doprovod musí mať zakúpenú platnú vstupenku. Do amfiteátra je prísne zakázané vnášať sklenené nádoby, sklenené fľaše, alkoholické nápoje, omamné látky, plechovky, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, dáždnik, kamery a fotoaparáty, resp. iné nahrávacie zariadenia, zvieratá, predmety ohrozujúce bezpečnosť ostatných návštevníkov a zbrane akéhokoľvek druhu.

budzoganNa dopravu môžete využiť posilnené spoje zo Žiliny (www.budzogan.sk/info/ako-na-budzogan.) Ak prídete autom, využite parkoviská, ktoré sa nachádzajú v blízkosti amfiteátra. Podľa aktuálnej situácie vás na voľné miesta budú navigovať členovia organizačného tímu.

Na stanovanie je k dispozícii stanový tábor na lúke (od hotela Gavurky až po Jánošíkovu kolibu), ktorého súčasťou sú základné hygienické zariadenia a toalety. Sprchy a ďalšie hygienické zariadenie sú k dispozícii za poplatok v Relax centre Terchovec. Stanový tábor bude k dispozícii už vo štvrtok 27.8.2015. Jednorázový poplatok za stan počas konania festivalu  je vo výške 5,-EUR, poplatok za motorové vozidlo, zaparkované v blízkosti stanu je vo výške 3,-EUR. (www.budzogan.sk/info/stanovanie). V areáli festivalu je možné používať mobilné telefóny a kompaktné digitálne fotoaparáty. Profesionálne fotoaparáty a videokamery môžu používať len akreditovaní fotografi a štáb.

Počas festivalu bude otvorená aj Chill zóna rádia Rocková republika, v ktorej budú mocť všetci návštevníci relaxovať, požiadať o azyl, vyblázniť sa na festivalových vychytávkach, získať občianstvo a po koncertoch sa aj odviazať pri rockovej nakladačke, o ktorú sa v piatok a sobotu v noci postará ranný moderátor rádia a moderátor festivalu Rado Mešša.

Do štvrtka prebieha predpredaj permanentiek a vstupeniek na jednotlivé dni za zvýhodnenú cenu. Cena vstupeniek na mieste bude vyššia. Jednodňová vstupenka v cene 20 EUR a permanentka na tri dni za 40 EUR. Na mieste budú v predaji aj dvojdňové vstupenky v cene 30 EUR.

Predpredaj na : www.ticketportal.sk

Aktualizované info: www.facebook.com/FestivalTerchovskyBudzogan

www.budzogan.sk

a aj na :www.instagram.com/terchovsky_budzogan_official/

O zahraničných hosťoch :

http://www.hammerfall.net

http://www.korpiklaani.com

http://www.freedom-call.net

http://www.destruction.de

http://www.battlebeast.fi

http://papilar.wix.com/papilar

zdroj: Rado Mešša

foto: ruun.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky