NovinkyKam na koncert?Festivaly

Slovensko miluje jazz!

Posledné vstupenky na One Day Jazz Festival sú ešte v predaji.

One Day Jazz Festival sa tento rok po prvýkrát predstaví v dvoch mestách, 26. februára v Košiciach a o deň neskôr v Bratislave. Košický koncert je už skoro vypredaný. V oboch mestách sa diváci môžu tešiť na amerického multiinštrumentalistu a speváka Franka McComba, európsky projekt Depart Refire s Martinom Valihorom a Andreja Šebana s kapelou.

Východ Slovenska miluje jazz. Svedčí o tom aj veľký záujem o vstupenky na One Day Jazz Festival, ktorý sa po prvýkrát počas svojej existencie predstaví aj v Košiciach. Posledné lístky na toto podujatie sú ešte v predaji. 26. februára v priestoroch Historickej radnice sa tak všetci, ktorí si stihli vstupenku zakúpiť, môžu tešiť na amerického hudobníka s božským hlasom Franka McComba, na jazzové trio Depart Refire, v ktorom si za bicie sadne otec festivalu Martin Valihora a na Andreja Šebana s kapelou.

Rovnaké hudobné lahôdky budú čakať na návštevníkov aj v Bratislave, 27. februára, kam sa festival z Košíc presunie. Vstupenky na bratislavský koncert sa stále dajú kúpiť v sieti ticketportal alebo priamo na mieste festivalu, v Istropolise.

One Day Jazz Festival je jedinečný hudobný projekt, ktorého cieľom je sprostredkovať a priblížiť kvalitný hudobný zážitok širokej verejnosti a to prostredníctvom vystúpení tvorcov a interpretov svetovej, európskej i slovenskej jazzovej scény. Hlavou festivalu je bubeník Martin Valihora, ktorý sa už niekoľko rokov snaží prehĺbiť vzťahy medzi tuzemskou a zahraničnou jazzovou scénou. Na minulých ročníkoch One Day Jazz Festivalu vystúpili: John McLaughlin, Tower Of Power, Chaka Khan, George Duke, Hiromi, Anthony Jackson, Lee Ritenour a iní.

Pozvánka na festival:

Frank McComb:

http://youtu.be/CocoZhYhYXw

Depart Refire s Martinom Valihorom:

Andrej Šeban band:

http://youtu.be/ATg-1Vecffc
vstupenky Košice: http://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=134595

vstupenky Bratislava: http://www.ticketportal.sk/performance.aspx?idp=134466
Event Facebook Košice: http://www.facebook.com/events/469180843130521/?ref=ts&fref=ts
Event Facebook Bratislava: http://www.facebook.com/events/547795428564087/?ref=ts&fref=ts

zdroj: Marek Kučera

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky