PasohlávkyNovinkyKam na koncert?Festivaly

Skupina Desmod otestuje na festivale v Pasohlávkach ako sa fanúšikom páči jej nový singel Anjel!

Prvé zo série tohtoročných podujatí pod holým nebom štartuje už tento týždeň! Na multižánrovom festivale v Pasohlávkach vystúpi Divokej Bill, Horkýže Slíže, Motorband, Walda gang, Ewa Farna a ďalší umelci. Skupina Desmod dokonca otestuje na fanúšikoch nový program! Jej líder Kuly je zvedavý, ako sa im bude páčiť singel „Anjel“ z pripravovaného albumu obľúbenej kapely. Atmosféra krásnej lokality chránenej oblasti Pálava v Česku je podľa mnohých umelcov najlepším miestom na odpálenie letnej festivalovej šnúry. Nenechajte si ujsť 6. a 7. mája fantastické rodinné podujatie, na ktorom okrem kvalitnej hudby čaká návštevníkov aj bohatý sprievodný program!

Dobrá správa pre festivalových fanúšikov! Prvý žúr pod holým nebom štartuje už tento víkend. V piatok otvára brány multižánrový festival v Pasohlávkach. Nenechá si ho ujsť ani obľúbená kapela Desmod!

„Už sme v Pasohlávkach hrali a veľmi sa nám tam páči. Je to naozaj veľmi krásny areál a na tomto festivale je vždy vynikajúca atmosféra. Tohto roku sme si pripravili také menšie obmeny nášho tradičného programu. Som zvedavý, ako sa fanúšikom bude páčiť náš nový singel „Anjel“. Do programu sme zaradili aj ďalšie menej známe piesne, chceme otestovať reakcie publika. No ale, samozrejme, nebudú chýbať ani naše hity ako „Vyrobená pre mňa“, „Zhorí všetko čo mám“ a ďalšie,“ vraví líder Desmodu Mário „Kuly“ Kollár.

Koncertu v krásnej lokalite chránenej oblasti Pálava sa už chalani s Desmodu nevedia dočkať.

„Koncerty pod holým nebom milujeme, majú neopakovateľnú atmosféru. Festivaly sú niečo, na čo asi každý muzikant čaká celý rok. Vystupovanie  v kluboch má síce svoje čaro, no na festivaloch je to niečo celkom iné. Masa ľudí, dobrá zábava – na to sa veľmi tešíme,“ dodáva „Kuly“.

Festival s názvom „Zahájení turistické sezóny v ATC Pasohlávky“ bude kúsok za hranicami s Českou republikou už po 16-ty krát. Za toto obdobie vyrástol na veľkú multižánrovú akciu pre celé rodiny.

„Okrem výbornej hudby máme pripravené aj skvelé sprievodné akcie. Deti zaujmú rytierske súboje, ich rodičia si môžu vyskúšať zbrane, nebude chýbať jarmok a mnoho ďalších atrakcií. Veľký úspech máva aj  čistenie dna Veľkej lagúny, na ktorom sa podieľajú potápači so Slovenska, Česka aj Maďarska,“ uzatvára organizátor podujatia Ladislav Machů.

Okrem Desmodu zahrá v Pasohlávkach aj Divokej Bill, Horkýže Slíže, Motorband, Walda gang, Ewa Farna, Škwor, O5 a Radeček, Thom Artway, Veselá Trojka, Reflexy či Fleret. Na svoje prídu aj športovci. K dispozícii majú vodné lyže, windsurfing, minigolf, či kolobežky. Podujatie sa začína v piatok 6. a potrvá do soboty 7. mája. Vstupenky si môžete kúpiť v sieti www.ticketstream.cz Viac informácií nájdete na: http://www.kemp-merkur.cz/

zdroj: Nora Krchňáková

foto: Ladislav Novák

Prečítajte si

Comments are closed.