Festivaly

Posledný festival leta prinesie Offspring, Beatsteaks, Wombats aj Hatebreed

WIESEN – Tradičný záver hudobného leta patrí v rakúskom Wiesene festivalu Two Days a Week. V dňoch 2. a 3. septembra sa v kultovej Ottakringer Arene predstavia kapely Beatsteaks, The Offspring, The Baseballs, Hatebreed, Opeth či Paradise Lost.

Areál vo Wiesene je dlhé roky obľúbeným miestom pre koncerty a festivale hlavne pre kúzelnú atmosféru a výhodnú polohu aj zo Slovenska a Maďarska. Záver festivalového leta sa tu už po tretí krát ponesie v znamení skvelých koncertov. Počas dvoch dní sa pod veľkým, krytým pódiom predstavia kapely ako Beatsteaks, The Offspring, The Baseballs, Hatebreed, Opeth, Madsen, Paradise Lost, The Wombats, Alkbottle, Yellowcard, FM Belfast, The Locos, Mad Sin a mnohým ďalším. Permanentky i jednodňové vstupenky predáva na Slovensku exkluzívne sieť Eventim. Doprava do mestečka Wiesen trvá autom zhruba hodinu a pol. Areál leží v malebnom prostredí uprostred lesov, v okolí je mnoho možností na relax v podobe kúpeľov či športových aktivít.

Vstupenky: http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/two-days-a-week-2011-wiesen-ottakringer-arena-89797/event.html
Line up: BEATSTEAKS, THE OFFSPRING, THE BASEBALLS, HATEBREED, OPETH, MADSEN, PARADISE LOST, THE WOMBATS, ALKBOTTLE, YELLOWCARD, NO USE FOR A NAME, FM BELFAST, THE LOCOS, MAD SIN, AND SO I WATCH YOU FROM AFAR, WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER, HAUDEGEN UND FROM DAWN TO FALL

Viac info: http://www.skalarmusic.at/home

Prečítajte si

Comments are closed.