NovinkyPohodaFestivaly

PERMANENTKY NA POHODA INDOOR CAMPING FESTIVAL 2012 AJ BAŽANT POHODU 2013 UŽ V PREDAJI

Prvých 999 permanentiek za 49 eur z limitovanej edície na Bažant Pohodu 2013 sa počas tohtoročného festivalu vypredalo ani nie za dve a pol hodiny, pričom na trenčianskom letisku sa predalo aj ďalších vyše 1000 permanentiek za cenu 59 eur. Za túto cenu sa trojdňové permanentky ešte stále predávajú v online Pohodashope na stránke organizátora Shop.pohodafestival.sk, v sieti Ticketportal a u autorizovaných predajcov, ktorých zoznam je tiež uvedený na webe Pohodafestival.sk.

Po vypredaní 3999 kusov bude cena ďalších 5000 kusov permanentiek 69 eur, ak sa minú aj tieto, zmení sa cena na 89 eur. Na mieste budú stáť vstupenky rovnako ako tento rok 99 eur.

Nemenili sa ani ceny ďalších lístkov. Parkovanie stojí v predpredaji 9 eur a na mieste 25, parkovanie pre karavany v predpredaji 25 eur a na mieste 39 eur. Držitelia preukazov ZŤP a ZŤP-S zaplatia za lístok 44 eur, v ponuke je aj dvojlístok pre držiteľov preukazu ZŤP-S a ich sprievodcu za 69 eur. Deti do 12 rokov (vrátane) majú vstup na festival zdarma.

Sedemnásty ročník festivalu Bažant Pohoda sa uskutoční 11., 12. a 13. júla 2013 na tradičnom mieste – trenčianskom letisku.

V predaji sú už aj vstupenky na druhý ročník Pohoda Indoor Camping Festivalu, ktorý sa uskutoční 26. a 27. októbra 2012 na výstavisku Expo Center v Trenčíne. Permanentky na dvojdňový program na niekoľkých scénach sa predávajú za 39 eur, na mieste budú stáť o desať eur viac. Zakúpiť je možné už aj lístky na kemping a parkovanie, v predpredaji za 5 eur a na mieste budú stáť 10 eur.

Vzhľadom na každoročnú skúsenosť s falšovaním lístkov upozorňujeme návštevníkov, aby si lístky kupovali iba v oficiálnych predajných miestach a iba za ceny uvedené na lístkoch. Lístky sú proti falšovaniu chránené viacerými voľným okom neviditeľnými ochrannými prvkami. Čiarové kódy lístkov budú na vstupe kontrolované čítačkami. Falošné lístky nebudú akceptované, pričom za vzniknutú škodu je zodpovedný návštevník. Ďakujeme za porozumenie všetkým, ktorí si kupujú platné vstupenky.

Viac informácií o podujatí nájdete na stránke www.pohodafestival.sk.

zdroj: Mário Gešvantner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky