NovinkyKam na koncert?Festivaly

Obľúbený festival Okoř odštartuje v 14:00 v sobotu 16. augusta a privíta Chinaski, Tomáša Klusa, MIG 21 a dalších

Už len päť týždňov a otvoria sa festivalové brány tohtoročného 14. ročníka Open Air Festivalu Okoř, jedného z najnavštevovanejších jednodňových letných hudobných festivalov u nás. Augustový Okoř, ako mu väčšina stálych návštevníkov dôverne hovorí, sa bude konať v sobotu 16. augusta. To, že je festival doslova za dverami“, je poznať aj na počte predaných vstupeniek. Neváhajte, posledné ročníky boli vypredané. Vstupenky sú k dostatiu v sieti Ticketportal a v pokladni hradu Okoř.

Brány festivalu sa otvoria úderom poludnia a hudobný program začne o 14:00 koncertným setom Marka Ztraceného. Po ňom prídu na rad Jaroslav Uhlíř, Janek Ledecký, Lenny, Anna K, Tomáš Klus, Chinaski, MIG 21 a tohtoročný program uzavrie Divokej Bill pred druhou hodinou rannou. Unikátny časozberný dokument z minulého ročníka, ako sa chystá augustový Okoř, môžete zhliadnuť TU.

Skupina MIG 21, ktorá na jeseň chystá novú platňu po desiatich rokoch, sa na Okoř veľmi tešia a sľubujú, že predstaví nielen osvedčené hity, ale dajú návštevníkom aj exkluzívnu možnosť vychutnať si aj novinkové hity. K vystúpenie dodávajú: „Ta dvě slova – Festival Okoř – v nás vyvolávají pocit hraničící s jistotou, že se nám tam bude zase hodně líbit. Už neumíme ani spočítat, kolikrát jsme zde již hráli, ale umíme říct, že se sem vždy velmi těšíme! Nejraději máme speciality, které se rodí přímo na místě – jako je třeba hostování kolemjdoucích členů jiných účinkujících souborů, diváků nebo i členů ochranky. Uvidíme, co se letos semele…“. Osobná pozvánka Jirky Macháčka na Festival Okoř:

Ceny vstupeniek:

v predpredaji                                                                                                                 490,- Kč
na mieste v deň konania festivalu od 13 hod.                                                        590,- Kč

detské vstupné – deti do 150 cm zdarma

vozičkári a držitelia ZTP/P majú vstup do areálu zdarma

podrobné informácie na www.festivalokor.cz a www.ticketportal.cz

Program 14. ročníka Open Air Festivalu Okoř * – podrobný nájdete na www.festivalokor.cz :

14:00     Marek Ztracený

15:00     Jaroslav Uhlíř

16:10     Janek Ledecký

17:20     Lenny

18:30     Anna K

20:00     Tomáš Klus

21:40     Chinaski

23:10     MIG 21

00:40     Divokej Bill

* pořadatel si vyhrazuje možnost změny z organizačních důvodů

Pravidelne aktualizované informácie nájdete na úplne nových webových stránkach www.festivalokor.cz, http://www.facebook.com/#!/festivalokor a http://www.youtube.com/festivalokor.

zdroj: Johana Turner

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky