FestivalyNovarock

Nova Rock 2012 hlási prvé mená: Metallica, Slayer, Mastodon, The Baseballs, Machine Head, Dimmu Borgir, Lamb of God a mnoho ďalších!

 

NICKELSDORF – Ôsmy ročník rockového festivalu Nova Rock predstavil mená prvých účinkujúcich. Na lúkach Pannoniafields II neďaleko Bratislavy zahrajú počas víkendu 8. – 10. júna 2012 aj kapely Metallica, Slayer, Mastodon, The Baseballs či Hatebreed. Festival každoročne navštevujú aj stovky Slovákov. Pod vejúcou slovenskou zástavou sa tak v rakúskom Nickelsdorfe opäť rozpúta rockové peklo aj so slovenskou účasťou!

Do tretice všetko dobré… V duchu tohto hesla pozvali organizátori Nova Rocku na svoj festival kapelu Metallica. Pre najslávnejšiu metalovú kapelu všetkých čias to bude už tretie vystúpenie na tomto podujatí. V prvej várke 17 zverejnených kapiel žiaria hlavne metalové mená: Slayer, Mastodon, Machine Head, Dimmu Borgir, Lamb of God, Killswitch Engage, Opeth, Trivium, Hatebreed či Devildriver. O skvelú zabáva sa isto postará aj trojica The Baseballs, ktorých tvorbu preslávili hlavne cover verzie notoricky známych popových odrhovačiek.

Nova Rock * 8. – 10. júna 2012 * Pannoniafields II Nickelsdorf (40km od Bratislavy)

Festival Nova Rock patrí k najväčším hudobným podujatiam v strednej Európe. Každoročne ponúka koncerty najlepších rockových kapiel, aké aktuálne vystupujú. V minulosti na svojich pódiách hostil hviezdy ako Rage against the Machine, System of a Down, Foo Fighters, Rammstein, Green Day, Pearl Jam, Slipknot či Faith no More. Areál vzdialený len 40 kilometrov od Bratislavy navštevuje aj vyše 2000 Slovákov a ich počet každoročne stúpa. Za cenu vstupenky na jeden – dva veľké koncerty totiž návštevník festivalu Nova Rock získava vystúpenia zhruba 70 svetoznámych kapiel, jedinečnú atmosféru a zážitky na celý život.

Vstupenky na festival na Nova Rock sa na Slovensku a v Českej republike predávajú v sieti Eventim. V predaji sú klasické permanentky, VIP vstupenky a balíček vstupenka + parkovisko pre karavan. Všetci návštevníci festivalu majú zdarma parkovisko pre osobné autá, campovanie v stanovom mestečku ako aj sociálne zariadenia. Ceny vstupeniek sa budú zvyšovať, preto je najvýhodnejšie si ich zabezpečiť čo najskôr. Navyše – Nova Rock býva vypredaný niekoľko týždňov vopred.

Potvrdení účinkujúci: METALLICA * SLAYER * MASTODON * THE BASEBALLS * MACHINE HEAD * DIMMU BORGIR * LAMB OF GOD * KILLSWITCH ENGAGE * OPETH * TRIVIUM * SCHANDMAUL * HATEBREED * OOMPH! * LAGWAGON * AUGUST BURNS RED * DEVILDRIVER * THE ANSWER a mnoho ďalších!

vstupenky: http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/novarock-2012-nickelsdorfbgld-pannonia-fields-ii-103309/event.html

Prečítajte si

Comments are closed.