NovinkyKam na koncert?Festivaly

Nightwish v špeciálnom dvojhodinovom sete! Nenechajte si ujsť ich jediné vystúpenie u nás, rovnako tak ako prvé vystúpenie britských James. Všetko počas 21. ročníka festivalu Benátska noc.

Už je to potvrdené! Anoncované vystúpenie legendárnych Nightwish v sobotu večer (27. júla) bude úplne unikátne. Nielen preto, že u nás prvýkrát vystúpi so speváčkou Floor Jansen, ale tiež preto, že pôjde o dvojhodinový koncertný set dohodnutý špeciálne pre festival Benátska noc. Podľa neoficiálneho oznámenia ich manažmentu neplánujú v Čechách ďalší koncert v horizonte minimálne dvoch rokov. Máte tak unikátnu príležitosť vidieť Nightwish v zostave, ktorá u nás ešte nebola a možno sa už nikdy nezopakuje.

Britská kapela James si príde vôbec prvýkrát zahrať do Čiech tiež na festival Benátska noc. Ich preslávené hity „Come Home“, „Sit Down“ alebo „She ‚a Star“, ktoré roztancovali celý doslova celý svet, dostanú do nálady iste aj publikum pod Ještědom.

Do konca mája navyše máte jedinečnú príležitosť zaobstarať vstupenky lacnejšie. Od 1. júna sa bude cena vstupeniek o sto korún navyšovať.

Na festivale Benátska noc sa tešíme aj na koncerty Mira Žbirku s Moravskou filharmóniou Olomouc, švédskych Sabaton, Sunrise Avenue, Katky Knechtovej, Davida Kollera, Xindl X, Martu Kubišovú, Monkey Business, Pražský výběr, Věru Špinarovu, UDG, Tleskače, Charlie Straight, Wohnout, Skyline, Dogu, Anetu Langerovú, Radúz, Walda Gang a ďalšie.

Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

Ak chcete ušetriť na vstupnom, venujte určite pozornosť akcii Prachy do laty, ktorá vám nielen umožní vstup zadarmo na celý program festivalu, ale navyše máte v rámci OK Finančný plán od finančného konzultanta Broker Consulting možnosť dať si vlastné financie do poriadku a nájsť rezervy v rodinnom rozpočte. Viac informácií nájdete na www.benatskanoc.cz alebo www.bcas.cz.

Permanentka na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu kúpite za 1190, – CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art iba do 31. mája. Od 1. 6. sa vstupné o 100,-Kč navýši.

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Golden ticket za 9990, – CZK (zahŕňa klimatizovaný stan s kobercom s výhľadom na hlavnú scénu, sedacími súpravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxačné lehátka s masážou, bar s obsluhou, hostesky, rautový stôl, osvetlené splachovacie toalety, VIP parking, prednostné odbavenie samostatným vstupom. V cene vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stôl. Obmedzená kapacita max 100 osôb.)

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com / benatskanoc.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky