FestivalySonisphere

Na Sonisphere uvidíte okrem Metallica aj Alice in Chains, Stone Sour a Rise Against

Festival Sonisphere, ktorý sa uskutoční na letisku v Mimoni 19. júna 2010, sa v uplynulých dňoch výrazne rozrástol. Usporiadatelia potvrdili ďalšie kapely a opäť ide o samé zvučné mená. Rise Against, Alice In Chains, Stone Sour, Volbeat a DevilDriver. Predpredaj na túto akciu pokračuje. Obmezený počet lístkov je možné zakúpiť za 1690,-Kč a cena bude stúpať.

Niektoré z vyššie uvedených kapiel oznámili účasť na českej verzii putovného festivalu z Anglicka aj na svojich domovských stránkach, ako napríklad Rise Against. Okrem nich však usporiadatelia upresňujú DJ sety, ktoré prebehnú na Saturn Electronic Night Stage. Po skončení živej hudobnej produkcie sa návštevníci môžu tešiť na DJ set Pendulum. Vinyly rozpália do červena Adam Freeland spoločne s Johnom B.

Okrem novooznámených kapiel sú headlinermi festivalu Metallica, Megadeth, Slayer a Antrax, teda Veľká trashová štvorka, ktorá sa na jednom pódiu predstaví úplne po prvý krát v histórii. Vedľa týchto gigantov predvedú svoju show aj skupiny Mastodon a Heaven&Hell. Predpredaj na festival Sonisphere prebieha v sieťach Ticketpro, Ticketstream, Musicticket a tiež na ďalších portálách, ktoré predávajú lístky v zahraničí.

Zoznam všetkých predajných miest a ďalšie informácie nájdete na http://cz.sonispherefestival.net/

Prečítajte si

Comments are closed.