NovinkyKam na koncert?FestivalyTopfest

NA PÓDIU TOPFESTU SA NEBUDE LEN SPIEVAŤ.

Tešte sa na boxerskú šou Tomiho Kida!

Program jubilejného 10. ročníka hudobného festivalu Topfest obohatí športová vsuvka. Exhibíciu priamo na stagei predvedie úspešný boxer Tomi „Kid“ Kovács, ktorý možno na súboj vyzve aj odvážlivcov z publika.

Netradičné spestrenie bude mať štvrtkový program 10. ročníka najväčšieho rockového open air festivalu na Slovensku. Na Topfest mieri náš najúspešnejší boxer Tomi „Kid“ Kovács, ktorý si priamo na scéne rozloží svoj bojový ring.

Návštevníci festivalu, ktorý sa od 27. do 29. júna 2013 uskutoční na letisku v Piešťanoch, sa môžu tešiť na večernú šou slovenského šampióna, ktorý je v profesionálnom ringu dodnes nezdolaný. V rámci nej predvedie základy bojového športu a do ringu pozve aj svojich zverencov z KO Box Club Galanta, aby divákom sprostredkovali reálne súboje.

Tomi napokon sám absolvuje exhibičné zápasy na tri kolá s pozvanými hosťami, pričom podľa organizátorov pôjde o vskutku prekvapivé mená – do ringu sa postavia aj vybraní účinkujúci spomedzi interpretov, ktorí zahrajú na tohtoročnom Topfeste!

Proti Tomimu Kidovi to však budú mať nesmierne náročné, pripomeňme, že slovenský šampión v poloťažkej váhe ťahá šnúru 22 víťazstiev, z toho 14 systémom K.O. Zároveň má na konte titul z majstrovstiev sveta WBF (World Boxing Foundation), ako aj európskeho šampionátu WBO (World Boxing Organization). Tomi zároveň ako náš prvý reprezentant v histórii bojoval o titul v jednej z najsilnejších organizácií, v ktorej pôsobia aj majstri sveta Vladimir Kličko či Manny Pacquiao.

„Sme radi, že Tomi spestrí program Topfestu, veríme, že sa naši priaznivci potešia aj takémuto nehudobnému bonusu. Vieme, že Tomi si nedávno zmeral sily s Jurym z Konfliktu, uvidíme, ako ho potrápia súperi u nás,“ smeje sa Dušan Drobný z organizačného tímu Topfestu.

Prípravy na jubilejný ročník festivalu, ktorý premiérovo potrvá tri dni, sú v plnom prúde.

zdroj: www.topfest.sk

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky