FestivalyNovarock

Linkin Park, The Offspring, Evanescence, Cypress Hill a Biohazard novými posilami na Nova Rocku!

NICKELSDORF – Bezkonkurenčný program “nabúchaný” veľkými menami ponúka letný festival Nova Rock, ktorý bude 8. – 10. júna 2012 v rakúskom Nickelsdofe, len 40 kilometrov od Bratislavy. Aktuálne organizátori doplnili do programu hviezdy ako Linkin Park, The Offspring, Evanescence či Cypress Hill!

Cypress Hill – Rock superstar

Čerstvú várku kapiel dopĺňajú aj Biohazard, Steel Panther, Mad Caddies, Awolnation a Triggerfinger. Nové mená sa zaradia k už zverejneným kapelám ako Metallica, Slayer, Marilyn Manson, Kasabian, Billy Talent, The Baseballs, Mastodon či Nightwish. Celkový počet účinkujúcich sa tak priblížil k číslu 40.

Evanescence – Bring me to life

Festival Nova Rock patrí k najväčším hudobným podujatiam v strednej Európe. Každoročne ponúka koncerty najlepších rockových kapiel, aké aktuálne vystupujú. V minulosti na svojich pódiách hostil hviezdy ako Rage against the Machine, System of a Down, Foo Fighters, Rammstein, Green Day, Pearl Jam, Slipknot či Faith no More. Areál vzdialený len 40 kilometrov od Bratislavy navštevuje aj vyše 2000 Slovákov a ich počet každoročne stúpa. Za cenu vstupenky na jeden – dva veľké koncerty totiž návštevník festivalu Nova Rock získava vystúpenia zhruba 70 kapiel, jedinečnú atmosféru a zážitky na celý život.

Linkin Park – Given up [LIVE]

Vstupenky na festival na Nova Rock sa na Slovensku a v Českej republike predávajú v sieti Eventim. V predaji sú klasické permanentky, VIP vstupenky a balíček vstupenka + parkovisko pre karavan. Všetci návštevníci festivalu majú zdarma parkovisko pre osobné autá, campovanie v stanovom mestečku ako aj sociálne zariadenia. Z Bratislavy premáva kyvadlová autobusová doprava priamo na festival, vstupenku na dopravu si mi možno zakúpiť priamo na www.eventim.sk, alebo cez www.wayoutbooking.sk.

Doteraz potvrdení účinkujúci:
METALLICA * LINKIN PARK * THE OFFSPRING * BILLY TALENT * EVANESCENCE * SLAYER * MARILYN MANSON * CYPRESS HILL * NIGHTWISH * KASABIAN * MASTODON * BIOHAZARD * THE BASEBALLS * MACHINE HEAD * REFUSED * DIMMU BORGIR * LAMB OF GOD * THE BOSS HOSS * KILLSWITCH ENGAGE * OPETH * AS I LAY DYING * TRIVIUM * STEEL PANTHER * MAD CADDIES * PUDDLE OF MUDD * SCHANDMAUL * HATEBREED * AWOLNATION * DEVIN TOWNSEND PROJECT * OOMPH! * LAGWAGON * AUGUST BURNS RED * DEVILDRIVER * GOJIRA * TRIGGERFINGER * CANCER BATS * THE ANSWER and many more…

Vstupenky: http://www.eventim.sk/sk/vstupenky/novarock-2012-nickelsdorfbgld-pannonia-fields-ii-103309/event.html

Prečítajte si

Comments are closed.