NovinkyKam na koncert?Festivaly

Legendárny Pražský výběr nedeľným koncertom uzavrie program 21. ročníka festivalu Benátska noc

Hudobná ikona sa vracia na scénu a nebude chýbať ani na 21. ročníku festivalu Benátska noc! Legendárna kapela Pražský výběr uzavrie nedeľný program festivalu v areáli Vesec u Liberce.

Usporiadatelia už tiež ohlásili, že prvý deň festivalu – 25. júla – už je programovo kompletný.

Vo štvrtok sa teda môžme tešiť na hviezdne vystúpenie Mira Žbirku so symfonickým orchestrom, na Katku Knechtovú, na The Paranoid a najmladšiu slovenskú rockovú kapelu Wild People.

Pavel Mikez, riaditeľ festivalu, k štvrtkovému programu dopĺňa: „ Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dojednať hneď na prvý deň festivalu tak skvelých interpretov, akými Miro Žbirka či Katka Knechtová bezpochyby sú. Vychádzame preto v ústrety všetkým, ktorí s nami nemôžu ostať na celý program festivalu, ale nechcú si nechať ujsť tieto výnimočné vystúpenia. Preto 1. apríla začneme v predpredajoch ponúkať vstupenky iba na tento jediný deň. Inak všetci ostatní, ktorí budú mať permanentky na celý festivalový program, majú tento deň už zahrnutý v vstupenke.“

Jednania o zahraničných hviezdach stále prebiehajú, viacmenej už je potvrdené vystúpenie fínskych Sunrise Avenue. Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2 .

Usporiadatelia dávajú možnosť i regionálnym kapelám okúsiť obrí stage a zahrať si pred mnohotisícovým publikom a vyhlásili súťaž pre skupiny z Libereckého kraja. Prihlášky môžu posielať do konca apríla.

Vstupenky na 21. ročník festivalu Benátska noc zakúpite v sieti Ticketportal a Ticket-art.

Permanentku na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu kúpite do 15. apríla za 1090,- CZK, potom bude o sto korún drahší. 

VIP za 2990,- CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Golden ticket za  9990,- CZK (zahrňuje klimatizovaný stan s kobercom s výhľadom na hlavnú scénu, sedacie súpravy, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxačné lehátka s masážou, bar s obsluhou, hostesky, rautový stôl, osvetlené splachovacie toalety, VIP parking, prednostné odbavenie samostatným vstupom. V cene vstupenky je vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stôl. Obmedzená kapacita max. 100 osôb.)

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz .

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky