Mighty SoundsNovinkyKam na koncert?Festivaly

Julian Marley, Skindred a ďalší na Mighty Sounds 2016

Festival Mighty Sounds potešil milovníkov klasického reggae oznámením, že do Tábora príde Julian Marley, syn jamajskej legendy. Najnovšie usporiadatelia pridali na zoznam vystupujúcich 12. ročníku, ktorý prebehne 22. – 24. júla 2016, tiež kapely Skindred alebo Being As An Ocean. Prvý krát v histórií bola vypredaná nie len prvá, ale i druhá vlna predpredaja vstupeniek.

Festival už na konci roka naznačil, že 12. ročník žánrového festivalu, ktorý nemá v Českej republike obdoby, bude veľmi kvalitne obsadený. K ceneným interpretom sú Irie Révoltés, The Casualties, Perkele alebo The Locos teraz pribudli ďalšie veľké mená. Po Ky-Mani Marleym do Tábora na Čápův dvůr tento rok v júli príde ďalší syn velikána reggae, Julian Marley & Uprising. Stále početnejší fanúšikovskú základňu poteší návrat šialených metal-reggae-punkových Skindred, ktorý predstaví svoj nový album Volume. K post-hardcorovej špičke patrí kalifornský Being As An Ocean, ktorý v minulom roku vydali skvelú eponymnu dosku.

Že je tento rok line-up atraktívny pre domácich i zahraničných fanúšikov, potvrdzuje i fakt, že prvý krát v histórii bola vypredaná nie len prvá, ale i druhá vlna predpredaja vstupeniek. V tuto chvíľu je možné lístok na Mighty Sounds 2016 dostať najlacnejšie vo vybraných kamenných obchodoch za 1190,- Kč alebo na webe festivalu či v sieti GoOut za 1250,- Kč. Informácie o ďalších menách v line-upe i o predpredaji vstupeniek sú k najdeniu na https://www.mightysounds.cz/.

*MIGHTY SOUNDS vol. 12*

22. – 24. júla 2016

Tábor, letisko Čápův dvůr

To najlepšie z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

zdroj: Markéta Štechová

Prečítajte si

Comments are closed.