NovinkyKam na koncert?Festivaly

James, Nightwish, Sabaton, Sunrise Avenue, Miro Žbirka a desiatky ďalších vystúpení na tohtoročnom 21. ročníku festivalu Benátska noc.

Legendy svetovej populárnej hudby zahrajú na tohtoročnom 21. ročníku festivalu Benátska noc, ktorý sa bude konať od 25. – 28. júla v príjemnom areáli vo Vesci u Liberca.

Hudobníci dorazia doslova z celej Európy – pricestujú legendárny škandinávski Nightwish s aktuálne speváčkou Floor Jansen, z Británie privezú ten najlepší pop James, z Čiech Miro Žbirka so Symfonickým orchestrom Olomouc, David Koller, Monkey Business a ďalšie. Festivalovú premiéru si odbijú počas 21. ročníka kapely Pipes nad Pints​​, mladá a nádejná brnenská rock – crossoverová kapela Rattle Bucket, semifinalista medzinárodnej súťaže International Live Award. Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2 .

Tým však výpočet nekončí. Nielen hudbou sa na Benátskej baví návštevník. Je dobrou tradíciou a zvykom ponúknuť aj ďalšiu zábavu vrátane adrenalínovej.

Mediálny partner festivalu FANDA TV pripraví odpočinkovú zónu s filmovou projekciou, Evropa 2 bude mať vlastný stage Gambrinus dvojposchodovú krčmu s obrou hernou zónou, príde aj veľký truck ako mobilný bar. Na naozaj neposedných čakajú bicykle BMX a MTB. Budú pre nich prichystaná vystúpenia popredných českých jazdcov v šou s názvom AGANG BIKES. V ich zóne si tiež budú môcť prezrieť a vyskúšať kolesá AGANG z aktuálnej modelovej rady 2013.

Samozrejme bude k dispozícii opekačka v stanovom mestečku s komfortným vybavením (vlastná recepcia, reštaurácia, teplá voda, atď), pojazdný bankomat a ďalšie veci.

Festival Benátska noc sa zapája aj do projektu Čistý festival – bude sa triediť odpad, zavedieme vratné kelímky, atď.

Permanentka na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu zaobstaráte do 30. 6. za 1290, – CZK v sieti Ticketportal, Ticket-art a Ticketon. 

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Golden ticket za 9990, – CZK (zahŕňa klimatizovaný stan s kobercom s výhľadom na hlavnú scénu, sedacími súpravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxačné lehátka s masážou, bar s obsluhou, hostesky, rautový stôl, osvetlené splachovacie toalety, VIP parking, prednostné odbavenie samostatným vstupom. V cene vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stôl. Obmedzená kapacita max 100 osôb.)

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz .

Ak chcete ušetriť na vstupnom, venujte určite pozornosť akcii Prachy do laty​​, ktorá vám nielen umožní vstup zadarmo na celý program festivalu, ale navyše máte v rámci OK Finančný plán od finančného konzultanta Broker Consulting možnosť dať si vlastný financie do poriadku a nájsť rezervy v rodinnom rozpočte. Viac informácií nájdete na www.benatskanoc.cz alebo www.bcas.cz.

Mediální partneri sú: TV Fanda, Evropa 2, Deník, denik.cz, Glanc, TV Magazín, Rock&Pop, seznam.cz, libimseti.cz, fanonline.cz, Hyperinzerce a AdActive.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky