NovinkyKam na koncert?Festivaly

Ikona britského popu prvýkrát v Čechách! Kapela James zahrá na 21. ročníku festivalu Benátska noc.

Návrat vo veľkom štýle si pre tento rok pripravila britská popová kapela James známa predovšetkým tvorbou z 80. rokov. Len tak potvrdzuje súčasný svetový trend návratu k „osemdesiatkam“.

Prvýkrát naživo v Čechách jej fanúšikovia budú môcť vidieť počas 21. ročníka festivalu Benátska noc. Vo vystúpení, ktoré je naplánované na sobotný večer, zaznie určite aj ich najväčšie hity vrátane „Come Home“, „Sit Down“, and „She ‚a Star“. James predali počas svojej kariéry vyše 25 miliónov albumov a okrem Benátskej noci na nich čaká v lete napríklad vystúpenie s kapelou The Killers na štadióne londýnskeho Wembley s kapacitou 90000 divákov alebo špeciálne vystúpenie k 10. výročiu Belladrum Tartan Heart Festival v UK.

Okrem spomínanej skupiny James pribudli ďalšie mená na súpisku festivalu. Vystúpi Xindl X, Marta Kubišová, Radúz, Věra Špinarová, UDG, Tleskač, Charlie Straight, Wohnout, Skyline, Doga, Aneta Langerová, Nebo, Blue Effect, Žlutý pes a ďalšie. Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

Permanentka na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku s Moravskou filharmóniou Olomouc a ďalších hostí festivalu kúpite za 1190, – CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art.

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Golden ticket za 9990, – CZK (zahŕňa klimatizovaný stan s kobercom s výhľadom na hlavnú scénu, sedacími súpravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxačné lehátka s masážou, bar s obsluhou, hostesky, rautový stôl, osvetlené splachovacie toalety, VIP parking, prednostné odbavenie samostatným vstupom. V cene vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stôl. Obmedzená kapacita max 100 osôb.)

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky