FestivalySonisphere

Festival Sonisphere láme rekordy návštevnosti, zo Slovenska vyrazia špaciálne autobusy!

PRAHA – Stretnutie veľkej metalovej štvorky plánované na 19. júna v českých Miloviciach naberá nevídané rozmery. Na festival Sonisphere, kde vystúpia aj kapely Metallica, Slayer, Megadeth či Anthrax, sa doteraz predalo vyše 30 tisíc vstupeniek! Nevídanému záujmu sa podujatie teší aj na Slovensku, hranicu 2000 predaných vstupeniek pokorili už minulý týždeň. Organizátori preto v spolupráci so Slovak Lines vypravia zo Slovenska špeciálne autobusové spoje priamo na podujatie.

Z Bratislavy vyrazia prvé spoje už v piatok, teda deň pred začiatkom podujatia. V sobotu ráno a dopoludnia potom pôjdu smerom do Milovíc ďalšie autobusy. Rovnako po skončení festivalu Sonisphere – v nedeľu dopoludnia – pôjdu autobusy nazad do Bratislavy. Návštevníci si vstupenky na dopravu môžu kúpiť buď priamo u dopravcu, alebo u predajcu klasických vstupeniek.

Stanové mestečko bude otvorené už v piatok od 12:00 hodiny a v nedeľu bude možné ostať tiež do poludnia. Pre tých, ktorí pricestujú v predstihu, si vezmú do parády DJs v špeciálnom stane. V ňom bude pokračovať aj špeciálna after party do skorého nedeľného rána. Samotný festivalový areál, kde budú umiestené aj dve hlavné pódiá, otvoria v sobotu o 11:00 hodine. Organizátori odporúčajú všetkým návštevníkom prísť čo najskôr a neriskovať dopravnú špičku krátko pred začiatkom podujatia.

Na letisku pri českej obci Milovice sa 19. júna 2010 rozozvučia najväčšie hity kapiel Metallica, Megadeth, Anthrax a Slayer, tedy kompletnej Veľkej thrash-metalovej štvorky. Okrem týchto hviezd vystúpi celý rad kapiel, ktoré sa vo svojom žánri stali legendami: Alice in Chains, Rise Against, Stone Sour, Volbeat či Devildriver. Českú republiku budú reprezentovať skupiny Krucipüsk či Wohnout.

Line up:

Metallica, Slayer, Megadeth, Anthrax, Rise Against, Panic Cell, Alice in Chains, Stone Sour, Volbeat, Devildriver, Fear Factory, Therapy?, Pendulum DJ Set, Adam Freeland, John B a mnoho ďalších…

Vstupenky:

http://www.ticketportal.sk/podujatie_search.asp?id=14363

http://www.eventim.sk/portal/sk/hudba/festival/sonisphere_festival/64646/

Doprava na Sonisphere:

Bratislava – Mílovice

18. jún 2010, piatok

Odchod: Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy, 16:00 h (autobusy č. 10 – 19), nástupište č. 44

19. jún 2010, sobota:

Odchod: Bratislava Autobusová stanica Mlynské nivy, 08:00 h (autobusy č. 20 – 29), nástupište č. 44

Mílovice – Bratislava

20. jún 2010, nedeľa

Odchod: Mílovice stanovisko, 10:00 h (autobusy č. 30 – 39)

Cestovná doba cca 4 hodiny

Cena jednosmerného lístka: 18 €

text: Tomáš Holetz, Skalar a Nova Entertainment

Prečítajte si

Comments are closed.