Mighty SoundsNovinkyKam na koncert?Festivaly

Festival Mighty Sounds s nabitým programom už tento víkend

Dvanásty ročník festivalu Mighty Sounds štartuje už v piatok 22. júla.  Až do nedele bude v Táboře na letisku Čápův dvůr prebiehať prehliadka toho najlepšieho zo žánrovej hudby. Tentokrát bude nabitý energickými kapelami tanečnejšieho rázu. Predpredaj na festival končí vo štvrtok.

Tento rok na Mighty Sounds vystúpi strhujúci Irie Révoltés, legendy d’n’b Asian Dub Foundation, tvrdší, ale nemenej zábavný Skindred, alebo syn legendy reggae, Julian Marley. Priaznivci melodického punkrocku sa môžu tešiť na kalifornských Lagwagon, nefalšovaný punk obstarajú matadori The Casulaties a všetkých v dosahu rozhýbu ska punkoví The Locos.

Tohtoročný ročník ale ponúkne i ďalšie lahôdky. Line-up stanu Radia 1 bude panovať senzácia súčasnej jungle music Nanci & Phoebe, syn slovutného jamajského DJa Brigadiera Jerryho, TJ aka Likkle Briggy, a unikátny francúzsky projekt Ministeri Del Riddim.

Okrem už zverejneného bohatého programu divadelného stanu sa tento rok návštevníci môžu tešiť tiež na celkom novú, skvelo vybavenú chill zónu a už tradične na širokú ponuku sprievodného programu fun zóny. Vstupenky na festival je ešte do štvrtka zakúpiť za nižšiu cenu od 1390,- Kč, na mieste budú za 1590,- Kč. Ostatné informácie a aktuality sú k nájdeniu na www.mightysounds.cz.

*MIGHTY SOUNDS vol. 12*

22. – 24. júla 2016

Tábor, letisko Čápův dvůr

To najlepšie z punku, punkrocku, rock‘n’rollu, reggae, hc, ska a rockabilly

http://www.mightysounds.cz/

https://www.facebook.com/mightysounds

https://twitter.com/MightySounds

zdroj: Markéta Štechová

Prečítajte si

Comments are closed.