NovinkyKam na koncert?Festivaly

FESTIVAL LODENICA 2014 – SKVELÁ ZOSTAVA NA JEDINEČNÝ ZÁVER LETA!

Posledný prázdninový víkend, teda 28. až 30.augusta bude prebiehať už 16.-ty ročník rodinného country festivalu LODENICA v areáli piešťanského autocampingu Lodenica.

Organizátori lákajú tento rok na mená ako Tomáš Klus, František Nedvěd, Tublatanka, Čechomor a vraj sú v talóne ešte nejaké prekvapenia!

Už tradične na záver leta mieria tisícky fanúšikov do lodenice v Piešťanoch, aby si vychutnali „svoj“ festival Lodenica… Programom odlišný, atmosférou jedinečný a skvelými ľudmi známy festival aj tento rok presviedča, že sa oplatí prísť.

V pásme Trampská romanca sa predstavia interpreti trampskej muziky. Stačí spomenúť barda trampskej piesne Mikiho Ryvolu, ktorý vystúpi so skupinou Nezmari. Príde aj skupina Belasí, Pekaringo a dnes už legendárna brnenská skupina Karabina. Ďalej sa predstavia reprezentanti folku Samo Smetana a Banda s tanečnou skupinou Credance. Blue grass zahrajú Žobráci, Cop a Poutníci. Úsmev vyčarujú veselé texty piesní skupín Slniečko a Bukasový masív. Prídu aj Allan Mikušek so skupinou AM band, Banjo band Ivana Mládka, skupina Čechomor, k videniu a hlavne počutiu bude aj nový slovenský objav Simona Martausová, či pravidelný hosť František Nedvěd so skupinou Tee Break.

tomas klus5-webSvoju premiéru zažijú na pódiu Lodenice Cigánski Diabli, ale aj skupina Tublatanka, ktorá svoje najväčšie hity ponúkne v jedinečnej verzii so sláčikovým kvartetom Adventure Strings.

Najväčším lákadlom bude určite aj tento rok Tomáš Klus, ktorého si piešťanské publikum doslova zamilovalo a zrejme to bude láska obojstranná, pretože špeciálne do Piešťan sa vraj Tomáš veľmi teší každé leto na konci prázdnin…

A to nie je všetko! Moderátor Michal Hudák je zárukou, že bude opäť aj veľmi veselo a nielen vďaka nemu…

Organizátor Dušan Drobný: „Ešte máme pripravené nejaké prekvapenia, ktoré zverejníme v priebehu naledujúcich dní – zatiaľ môžem prezradiť iba to, že nám na Lodenicu pribudne ešte viac zábavy…“

Takže v roku 2014 nielen skvelá, ale navyše aj poriadne veselá Lodenica pozýva všetkých svojich fanúšikov v posledný augustový víkend do Piešťan!

Vstupenky v predpredaji v sieti Predpredaj.sk sú stále k dispozícii v cene 19EUR na tri dni.

zdroj: Ján Kakaščík

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky