FestivalyFM4 Frequency

Festival FM4 Frequency prinesie počas 3 dní vyše 100 kapiel!

ST. PÖLTEN – Dva festivaly v jednom, šesť pódií, 3 dni a 3 noci plné hudby, spolu vyše 100 účinkujúcich! S označením FM4 Frequency je reč o jednom z TOP európskych hudobných festivalov! Už o mesiac, 19. – 21. augusta sa areál Green Park pri rakúskom meste St.Pölten premení na dejisko jedného z najzaujímavejších hudobných podujatí v strednej Európe.

„Vždy sme sa snažili na FM4 Frequency priniesť čo najpestrejší program ozdobený veľkými hviezdami. Ak by sme chceli dôkladne spísať a vymenovať všetky hudobné žánre a štýly zastúpené na našom festivale, asi by nám nestačila ani jedna celá A4-ka papiera,“ vraví šéf a zakladateľ festivalu Harry Jenner. Organizátori za najväčšie lákadlá označujú vystúpenia kapiel Muse, Massive Attack, Billy Talent, Serj Tankian, Skunk Anansie či DJ-ské sety Deadmau5, Paula Kalkbrennera alebo Johna Digweeda.

Festival bude, podobne ako minulý rok, dômyselne rozdelený na Day Park a Night Park. Denná zóna s násvom Day Park ponúkne celú paletu koncertov najmä počas dňa až do noci. Naopak, zábavu počas troch nocí v zóne Night  Park zaobstarajú rôznu DJ-i a elektronické projekty. Rakúsko je známe svojim silným ekologickým zmýšľaním a to sa veľmi výrazne prejavuje aj na festivaloch. Na FM4 Frequency bude separovaný zber odpadu ako aj bonusy pre ekologicky sa správajúcich návštevníkov. Festival FM4 Frequency sa každoročne snaží svojom programom a službami osloviť aj Slovákov. Mesto St.Pölten je od Bratislavy vzdialené 150 kilometrov a pomer výška vstupného – ponúkaný program je veľmi priaznivý. Minulý rok navštívilo FM4 Frequency približne tisíc Slovákov.

Účinkujúci v abecednom poradí:

DAYPARK: MUSE, DIE TOTEN HOSEN, MASSIVE ATTACK, BILLY TALENT, SERJ TANKIAN, JAN DELAY, THIRTY SECONDS TO MARS, LCD SOUNDSYSTEM, FETTES BROT, ELEMENT OF CRIME, LA ROUX, SKUNK ANANSIE, NOFX, BAD RELIGION, BLACK REBEL MOTORCYCLE CLUB, PEACHES, THE SPECIALS, WIR SIND HELDEN, WHITE LIES, MUMFORD & SONS, GET WELL SOON, TOCOTRONIC, HOT CHIP, JOHNOSSI, KLAXONS, MADSEN, ARCHIVE, YEASAYER, ZOOT WOMAN, THE CRIBS, THE DRUMS, THE GASLIGHT ANTHEM, DELPHIC, SHOUT OUT LOUDS, WALLIS BIRD, MARTINA TOPLEY BIRD, NORBERT SCHNEIDER, PORTUGAL. THE MAN, PULLED APART BY HORSES, STOMPIN SOULS, GENERAL FIASCO, THE ASTEROID GALAXY TOUR, MISS PLATNUM, AU REVOIR SIMONE, GOLDHAWKS, TWIN ATLANTIC, BLUE OCTOBER, DAISY DARES YOU, BANG BANG ECHE, Special Guest: ALF POIER & DIE OBERSTEIRISCHE WOLFSHILFE

NIGHTPARK: DEADMAU5, PAUL KALKBRENNER, JOHN DIGWEED, MAJOR LAZER, DIPLO, ED RUSH, TIEFSCHWARZ, TURNTABLEROCKER, ELECTRO FERRIS, MUSTARD PIMP, ELIAN DUST, PHILIPP STRAUB, CAMO&KROOKED, CRAZY SONIC, OLIVER HUNTEMANN, SCHLACHTHOFBRONX, ETEPETETE, HOT X, JOYCE MUNIZ, MATT MODNY & PINIE WANG (Myyy Bitch Club), BODY&SOUL + DISASZT, NERO, POLA RIOT, SUKI, WRED, BEATS4EDUCATION

FM4 Frequency festival

19. – 21. august 2010

St.Pölten – Green Park

Predpredaj:

http://www.eventim.sk/portal/sk/hudba/festival/fm4_frequency_2010_festivalpass/64936/

Oficiálny web:

http://www.frequency.at/

Facebook:

http://www.facebook.com/skalarmusic

Prečítajte si

Comments are closed.