NovinkyKam na koncert?Festivaly

EXKLUZÍVNE: Najúspešnejší a najinšpiratívnejší Slováci sa stretnú 21. mája v Trnave!

Na LOVELY EXPERIENCE 2016 verejne porozprávajú svoje príbehy

Obľúbený vizuálno – hudobný projekt Lovely Experience prechádza tento rok veľkou premenou. Okrem nového loga prináša šou v netradičnom priestore trnavskej synagógy, rozširuje tiež hudobné žánre, ktoré prezentuje v rámci svojej šou, a to stále nie je všetko. Organizátori sa rozhodli program obohatiť dennou časťou – debatami s inšpiratívnymi Slovákmi a ich príbehmi.

Okrem toho zverejnili ďalšiu zo série videopozvánok Stanley je múdry, buď ako Stanley”:

Denný program novinkou v projekte Lovely Experience

Medzinárodná multimediálna párty s názvom Lovely Experience sa blíži. Už 21. mája sa v Trnave odohrajú fascinujúce hudobné vystúpenia obohatené tanečno-akrobatickými a inými vizuálnymi číslami. Organizátori výnimočnej šou sa rozhodli svoje podujatie po prvý raz spestriť aj denným programom, ktorý bude návštevníkom poskytnutý bezplatne. Lovely Experience sa tak stane počas dňa priestorom zdieľania umenia, skúseností a inšpirácie. Špeciálne vybraní rečníci poskytnú svoj príbeh jedinečných zážitkov o ceste k ich úspechu. „Návštevníci sa môžu tešiť na debaty s naozaj inšpiratívnymi Slovákmi, na ich príbehy a na to, ako a v čom sa im podarilo uspieť a prečo je práve ich príbeh výnimočný. Veríme, že takýto tip programu bude veľkým prínosom k rozvoju Lovely Experience a že aj vďaka nemu si naši fanúšikovia odnesú domov nezabudnuteľné zážitky, pretože stretnúť osobne tieto osobnosti z rôznych oblastí verejného života je naozaj veľký zážitok. Každá z prednášok potrvá približne 20 minút a ich začiatok je plánovaný o 15,00 hodine,“ vysvetľuje organizátor akcie Matúš Izakovič, ktorý je zároveň autorom značky Lovely Experience. Denný program bude moderovať práve on, keďže je sám pravidelne pozývaný ako rečník na viaceré slovenské a zahraničné konferencie a podujatia.

Inšpiratívni Slováci, ktorí 21. mája na Lovely Experience vyrozprávajú svoje príbehy

Juraj Holub

Juraj Holub je prezentér a marketér od kosti a networking je jeho druhou kožou. V Slido, ktoré doteraz pomohlo spraviť vyše 10 tisíc eventov v 100 krajinách interaktívnejšími, zastrešuje marketing a PR. Návštevníkov Lovely Experience Juraj prevedie praktickým rýchlokurzom budovania kontaktov. Ľudia sa networkovania často boja ako čert kríža, no Juraj vám poskytne praktické rady a tipy, ako osloviť správnych ľudí a ako začať rozhovor, ktoré si vyskúšate v praxi pri speed-networkingu.

Jan Orava

Jan Orava stál pri zrode projektu Alpdest. Alpdest zaisťuje marketingové kampane veľkým národným a medzinárodným značkám v lyžiarských areáloch. Okrem toho prevádzkuje v Brne punkové coworkingové miesto KoPlac, ktoré sa venuje podpore startupov i rozvoju podnikateľských zámerov zabehnutých spoločností. Na Lovely Experience priblíži  Jan Orava svoje skúsenosti s rozvojom značky na zahraničných trhoch a bude prínosom pre každého, kto uvažuje o práci v coworkingu.

Naďa Stránská

Naďa Stránská je spoluzakladateľkou kreatívneho priestoru Connect v Bratislavskej Cvernovke. Connect je útočiskom pre začínajúce projekty v oblasti technologických inovácií či kreatívneho priemyslu. Denne sa v ňom premelú desiatky až stovky úspešných ľudí, ktorých Naďa a jej tím navzájom prepájajú. O svoje skúsenosti s úspechom aj neúspechom sa s nami podelí v krátkom príbehu zo života.

Peter Koutný

Peter Koutný je cestovateľ a spolumajiteľ úspešnej netradičnej cestovnej kancelárie CK Victory Travel, venujúcej sa dobrodružno-poznávacím zájazdom a expedíciám do celého sveta. Peter precestoval sám alebo ako sprievodca viac ako 80 krajín sveta, navštívil krajiny Južnej Ameriky viac než 50-krát a cestuje ďalej. Bratislavčan, ktorý už 10 rokov žije v Trnave, porozpráva o svojich  zážitkoch na potulkách po celom svete a ukáže tipy a triky, ako cestovať lepšie, lacnejšie a šikovnejšie.

Pavel Svitek

Pavel Svitek je úspešným slovenským podnikateľom a zakladateľom viacerých startupov. Lákajú ho veci, ktoré vyžadujú netradičný prístup riešenia a je pre neho typické myslenie out of the box.  Má rád inovatívne nápady, ktoré vie pre meniť na profitujúci podnikateľský model. Jeho snahou je posúvať ľudí ďalej. Vo svoje prednáške prezradí Pavel Svitek 5 najväčších chýb, ktorých sa dopustil pri budovaní svojich startupov. Ak chceš začať svoj vlastný business, na tejto prednáške nemôžeš chýbať.

Peter Bročka

Peter Bročka je súčasným primátorom mesta Trnava. Svoju kariéru venuje štátnej správe. Priazeň Trnavčanov si získal v komunálnych voľbách v roku 2014, v ktorých zvíťazil ako nezávislý kandidát. Okrem svojho profesionálneho pôsobenia vo vedení Trnavy nezabúda ani na aktívny odpočinok a je vášnivým športovcom. Na Lovely Experience nám Peter Bročka odhalí svoj príbeh cesty k úspechu do primátorského kresla a spôsob, akým sa mu darí zdravo vyvažovať náročnú prácu aktívnym relaxom. Prednášku odporúčame všetkým hľadajúcim rovnováhu medzi prácou a aktívnym odpočinkom.

Nočný program – Hot Chip, Datassette, Purist, Dynamo Team a ďalší

denny_program_lovely_experienceV nočnom programe ponúka Lovely Experience to najlepšie dostupné z audiovizuálneho, hudobného a tanečného sveta. Prináša vystúpenia vyhľadávaných zahraničných hudobných umelcov spolu s audiovizuálnym umením a multimediálnym obsahom.

Hudobnými headlinermi šou sa stali hviezdy britskej alternatívnej scény – formácia Hot Chip, ktorá 21. mája v Trnave predvedie svoj DJ a vizuálny set. Ďalšou zahraničnou hviezdou Lovely Experience 2016 bude opäť umelec z Veľkej Británie – uznávaný electro producent Datassette, vlastným menom John M Davies.

Domácu stranu line-upu popri britskej elektronickej špičke budú zastupovať skupina Purist, a DYNAMO TEAM – dve formácie, na prvý pohľad žánrovo rozdielne, spojené spoločným menovateľom, zahraničným exportným potenciálom.

Vstupenky na podujatie Lovely Experience 2016 sú v predaji exkluzívne v sieti PREDPREDAJ.SK:  http://bit.ly/vstupenky_lovely_experience

Atmosféru doterajších ročníkov Lovely Experience si môžete pozrieť TU: https://goo.gl/EZs3ft

O komunite Lovely Experience

Lovely Experience prináša od roku 2010 zahraničných umelcov z oblasti tanečnej hudby a vizuálneho stvárnenia festivalu. V roku 2012 ukončila projekt veľkého festivalového stanu s elektronickou hudbou na festivale Topfest. Postupne si vytvorila špecializáciu na audio-vizuálne umenie a pre rok 2016 si vybrala za miesto konania historický priestor synagógy s multifunkčným použitím. Po umelcoch ako Above & Beyond, Chicane, Kosheen, ATB si slovenské publikum užije nový rozmer zábavy a trávenia voľného času.

Viac info:

www.lovelyexperience.sk   |   www.facebook.com/lovely.experience

www.facebook.com/events/1568118556837746   |   www.hotchip.co.uk

FOTO: Lovely Experience | ZDROJ: SOUL FOR SHOW 2016

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky