EdmaniaNovinkyKam na koncert?Festivaly

EDMANIA 2017: VŠETKO, ČO POTREBUJEŠ VEDIEŤ

Už tento piatok 8. decembra sa opäť otvoria brány trenčianskeho EXPO CENTRA a EDMANIA 2017 privíta všetkých milovníkov tanečnej hudby! Prinášame vám kompletné timetable a všetky informácie, ktoré sa budú hodiť k nerušenému prežitiu tejto noci.

AREÁL

Od štartu nás delí už len naozaj malá chvíľa a my usilovne pracujeme, aby sme vám priniesli jedinečný audiovizuálny zážitok, ktorý umocníme vhodne pripraveným a vybaveným prostredím. Areál pre vás otvoríme 8. decembra o 18:45. V areáli sa bude nachádzať šatňa. Veľmi dôležitou súčasťou areálu bude veľkokapacitný ChillVill, kde si budete môcť posedieť a oddýchnuť. Pripravujeme pre vás všestrannú gastro zónu prekrytú stanom. Nebude chýbať ani obchod s merchandise. Nezabudnite navštíviť špeciálny fotokútik v réžii CANON, kde si budete môcť spraviť fotku, ktorú si na mieste vytlačíte, pošlete mailom alebo „hodíte“ na Facebook.

Na záver vybavenosti malé upozornenie – v areáli bude možné platiť iba v hotovosti (EUR). Výnimkou je merchandise shop a obchod so vstupenkami, k.de budú umiestnené platobné terminály.

MapaArealu_1000x1500ŠATŇA

V areáli bude k dispozícii šatňa bez úložných skriniek. V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa šatne na info@ticketprint.cz

DOPRAVA A PARKOVANIE

Ak sa potrebujete dopraviť do Trenčína a premýšľate o niečom výnimočnom, odporúčame našich partybusových partnerov, ktorých nájdete tu – https://www.edmania.eu/partybusy/.

Dostali ste sa do Trenčína a ste na autobusovej alebo železničnej stanici?
Tu sa už o vás postaráme my – s našou kyvadlovou dopravou, ktorá vás bezproblémovo dovezie pred brány EXPO CENTRA. Odchody zo stanice: 18:45, 19:30, 20:00, 20:30, 21:00 a 21:30. Ráno bude kyvadlová doprava taktiež premávať smerom na železničnú stanicu v čase od 05:00 do 06:30 (s odchodom každú polhodinu). Bus bude označený plagátom a bude stáť pred hlavnou budovou železničnej stanice, odkiaľ odchádzajú diaľkové busy.

Mapaprijazdu_SquareUBYTOVANIE

V tejto chvíli k nám prichádzajú informácie o relatívne plných kapacitách tých cenovo dostupnejších ubytovaní, ale pre aktuálne info a možnosť ubytovania sledujte stránku www.booking.com.

VSTUPENKY

Lístky je možné zakúpiť prostredníctvom webu Ticketportal.sk a  www.edmania.eu. Cena vstupenky je aktuálne 34,99€. Budeme radi, ak si vstupenky vytlačíte, na vstupe to napomôže rýchlejšiemu odbaveniu. Vstup je JEDNORAZOVÝ. Na mieste bude v piatok 8.12.2017  od 18:00 možné kúpiť lístky, avšak za cenu 39,99€! Kapacita je OBMEDZENÁ.

IDENTIFIKÁCIA & VSTUPNÉ

Pri vstupe prebieha kontrola identifikácie návštevníka festivalu. Náhodné kontroly identifikácie prebiehajú počas trvania festivalu v celom areáli. Každý návštevník dostane po predložení PLATNEJ vstupenky alebo zaplatení vstupného náramok – identifikáciu návštevníka, ktorý mu bude založený na zápästie. Identifikáciou je potrebné sa preukázať pri vstupe na festival i pri vyzvaní bezpečnostnou alebo usporiadateľskou službou v jeho priestoroch. Identifikáciu považujte za ceninu, pri strate nie je opätovný vstup umožnený, nová vydaná nebude. Návštevníci bez náramku budú vyvedení z areálu, preto vo vlastnom záujme svoje náramky neposkytujte iným osobám. Za stratu, poškodenie, prípadne krádež identifikácie, resp. návratky je zodpovedný návštevník. Cena vstupného na mieste je 39,99€.

Upozorňujeme návštevníkov, že vstupné je JEDNORAZOVÉ, a teda oprávňuje návštevníka do areálu vojsť iba jedenkrát. Taktiež si dávajte pozor, kde a od koho kupujete svoje lístky, pretože ak kúpite falzifikát alebo rozmnoženinu lístka, vstup vám umožnený nebude.

ZÁKAZY

Je prísne zakázané vnášať do priestoru konania akcie sklenené nádoby a fľaše, pyrotechnické predmety, otvorený oheň, zbrane, predmety ohrozujúce bezpečnosť, akékoľvek drogy alebo vlastné nápoje či jedlo. Vo vnútri hál je zakázané fajčiť – na fajčenie využite vonkajšie priestory alebo vyhradený fajčiarsky stan.

Pri vstupe do areálu bude každý návštevník podrobený kontrole. Výnimkou oproti iným festivalom je povolenie teleskopickej tyče ku Go Pro kamere, pre ktoré však bude vyžadovaná špeciálna registrácia pri vstupe na meno (v okienku s akreditáciami).

KOMPLETNÝ TIMETABLE

all_lineup

AFTERPARTY

There is NO PARTY without AFTERPARTY! To je naše heslo, a preto sa od 5tej hodiny rannej môžete tešiť na parádnu „afterku“ s troma kráľmi afteriek – Drahosh, Emtydee a Elsy. Viac info nájdete v oficiálnej udalosti https://www.facebook.com/events/311030732711956/

SOCIALS

Všetko dôležité nájdete u nás na https://www.facebook.com/edmania.eu/ a https://www.instagram.com/edmania.eu/. Ak budete postovať, používajte pri tom prosím hashtag #EDMANIA2017 alebo #festivalsosrdcom.

TEASER

EDMANIA 2017

▌PIATOK 08.12.2017
▌EXPO CENTER TRENČÍN
▌Štart 19:00
▌Koniec 6:00
▌Event bit.ly/EDMANIA-2017
▌Lístky bit.ly/EDMANIA-vstupenky

▌Trance stage: Andrew Rayel, Aly & Fila, Ben Gold, Driftmoon special live with Eller van Buuren, Koen Herfst & Geronimo, Heatbeat, Nifra, Standerwick LIVE, Styller, Sunny Lax, Super8 & Tab

▌Europa 2 stage: Bassjackers, Dante Klein, EKG, Ferreck Dawn, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mighty Fools, Nfix&Candice, Sick Individuals

▌Outdoor stage: DJ Elsy, Sandro Vanniel

zdroj: Veronika Zeiselová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Edmania