NovinkyKam na koncert?Festivaly

Do Čiech dorazí Nightwish! Úplne prvýkrát s novou speváčkou Floor Jansen – nenechajte si ujsť ich hviezdne vystúpenie na 21. ročníku festivalu Benátska noc vo Vesci u Liberca (25.-28.7.2013).

Fínsko-švédska formácia Nightwish zavíta do Čiech, aby sa úplne prvýkrát predstavili s ich novou speváčkou Floor Jansen. Stane sa tak v rámci 21. ročníka jedného z najobľúbenejších letných hudobných festivalov Benátska noc. Floor naskočila do poriadne rozbehnutého vlaku s názvom „Imaginaerum World Tour“ prvý októbrový deň minulého roka v Seattli a úspešne pokračuje. Nightwish v týchto dňoch balí nástroje a chystajú sa do Japonska, kde odohrajú štyri koncerty – jeden v Osake, ďalší v Nagoya, následne dva večery po sebe zahrajú v Tokiu. Prvá a jediná šou v Českej republike skupiny Nightwish s novou speváčkou Floor Jansen je potvrdená na sobotu 27. júla u Liberca. Máme sa teda na čo tešiť.

Za pripomenutie určite stojí exkluzívny koncert Mira Žbirku s Moravskou filharmóniou Olomouc, ktorým slávnostne začne vo štvrtok večer tohtoročného 21. ročníka festivalu Benátska noc, samozrejme britská popová legenda skupina James, švédski Sabaton či fínski Sunrise Avenue.

Ďalej vystúpia Katka Knechtová, David Koller, Xindl X, Marta Kubišová, Monkey Business, Pražský výběr, Věra Špinarová, UDG, Tleskač, Charlie Straight, Wohnout, Skyline, Doga, Aneta Langerová, Radůza, Nebo, Blue Effect, Žlutý pes, Walda gang a ďalšie.

Pravidelne aktualizovaný zoznam účinkujúcich nájdete tu http://www.benatskanoc.cz/bands-2013/2.

Ak chcete ušetriť na vstupnom, venujte určite pozornosť akcii Prachy do laty, ktorá vám nielen umožní vstup zadarmo na celý program festivalu, ale navyše máte v rámci OK Finančný plán od finančného konzultanta Broker Consulting možnosť dať si vlastné financie do poriadku a nájsť rezervy v rodinnom rozpočte. Viac informácií nájdete na www.benatskanoc.cz alebo www.bcas.cz.

Permanentka na celý program festivalu vrátane štvrtkového vystúpenia Mira Žbirku a ďalších hostí festivalu kúpite za 1190, – CZK v sieti Ticketportal a Ticket-art.

VIP za 2990, – CZK (obsahuje stan so sedením, výhľad na hlavné pódium, samostatný vstup a sociálne zariadenie).

Golden ticket za 9990, – CZK (zahŕňa klimatizovaný stan s kobercom s výhľadom na hlavnú scénu, sedacími súpravami, výzdoba, plazmové obrazovky, relaxačné lehátka s masážou, bar s obsluhou, hostesky, rautový stôl, osvetlené splachovacie toalety, VIP parking, prednostné odbavenie samostatným vstupom. V cene vstupenky vstup na celý festival, pivo, nealko nápoje, rautový stôl. Obmedzená kapacita max 100 osôb.)

Pre držiteľov kariet ISIC / ALIVE / ITIC existuje možnosť výhodného nákupu vstupeniek. V období od 1. 4. 2013 do 26. 7. 2013 (max. do 12:00 hod) môžu držitelia kariet ISIC pri nákupe získať 10% zľavu na všetky typy vstupeniek. Zľavu je možné uplatniť pri nákupe on-line alebo na ktoromkoľvek predajnom mieste.

Zahájený bol už predaj i jednodňových vstupeniek.

Informácie nájdete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com / benatskanoc.cz.

zdroj: Johana Turnerová

Prečítajte si

Comments are closed.

Viac:Novinky